Sparta Mierków Tabela

Lubuskie | Klasa A | Zielona Góra III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
46.94 %
Zwycięstwa gości
58
39.46 %
Remisy
20
13.61 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
435
średnia: 2.96
Gości
348
średnia: 2.37

Bramki stracone

Gospodarzy
348
średnia: 2.37
Gości
435
średnia: 2.96

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.04%
3 z 147
0.5
97.96%
144 z 147
6.8%
10 z 147
1.5
93.2%
137 z 147
12.24%
18 z 147
2.5
87.76%
129 z 147
28.57%
42 z 147
3.5
71.43%
105 z 147
43.54%
64 z 147
4.5
56.46%
83 z 147
59.86%
88 z 147
5.5
40.14%
59 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 6.12 %
1:4 9 6.12 %
1:2 8 5.44 %
2:2 7 4.76 %
1:3 6 4.08 %
1:1 5 3.4 %
0:3 5 3.4 %
4:1 5 3.4 %
3:3 4 2.72 %
0:1 4 2.72 %
3:1 4 2.72 %
5:2 4 2.72 %
6:2 4 2.72 %
5:0 4 2.72 %
0:0 3 2.04 %
1:0 3 2.04 %
3:2 3 2.04 %
4:0 3 2.04 %
6:0 3 2.04 %
2:3 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 2 1.36 %
0:2 2 1.36 %
5:3 2 1.36 %
3:5 2 1.36 %
3:0 2 1.36 %
6:3 2 1.36 %
0:4 2 1.36 %
5:1 2 1.36 %
1:5 2 1.36 %
1:6 2 1.36 %
6:1 2 1.36 %
1:7 2 1.36 %
8:1 2 1.36 %
4:4 1 0.68 %
3:4 1 0.68 %
4:5 1 0.68 %
2:0 1 0.68 %
4:2 1 0.68 %
2:4 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 1 0.68 %
8:3 1 0.68 %
9:4 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
2:8 1 0.68 %
9:3 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %
1:9 1 0.68 %
9:0 1 0.68 %
1:10 1 0.68 %
12:2 1 0.68 %
12:0 1 0.68 %
13:1 1 0.68 %
14:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    40
    31%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    48
    37%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe