Zjednoczeni Lubrza Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
67
53.17 %
43
34.13 %
16
12.7 %
Bramki zdobyte
388
średnia: 3.08
287
średnia: 2.28
Bramki stracone
287
średnia: 2.28
388
średnia: 3.08
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 126
125 z 126
4 z 126
122 z 126
22 z 126
104 z 126
41 z 126
85 z 126
60 z 126
66 z 126
74 z 126
52 z 126
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 8 | 6.35 % |
| 1:1 | 7 | 5.56 % |
| 0:2 | 6 | 4.76 % |
| 4:1 | 6 | 4.76 % |
| 4:0 | 6 | 4.76 % |
| 2:0 | 5 | 3.97 % |
| 3:1 | 5 | 3.97 % |
| 3:0 | 5 | 3.97 % |
| 2:2 | 4 | 3.17 % |
| 4:2 | 4 | 3.17 % |
| 2:5 | 4 | 3.17 % |
| 3:3 | 3 | 2.38 % |
| 1:2 | 3 | 2.38 % |
| 0:3 | 3 | 2.38 % |
| 1:4 | 3 | 2.38 % |
| 7:0 | 3 | 2.38 % |
| 1:0 | 2 | 1.59 % |
| 3:4 | 2 | 1.59 % |
| 1:3 | 2 | 1.59 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 6:3 | 2 | 1.59 % |
| 0:4 | 2 | 1.59 % |
| 1:5 | 2 | 1.59 % |
| 0:5 | 2 | 1.59 % |
| 7:1 | 2 | 1.59 % |
| 10:1 | 2 | 1.59 % |
| 1:10 | 2 | 1.59 % |
| 0:12 | 2 | 1.59 % |
| 0:0 | 1 | 0.79 % |
| 4:4 | 1 | 0.79 % |
| 0:1 | 1 | 0.79 % |
| 2:3 | 1 | 0.79 % |
| 3:2 | 1 | 0.79 % |
| 4:3 | 1 | 0.79 % |
| 5:4 | 1 | 0.79 % |
| 2:4 | 1 | 0.79 % |
| 5:3 | 1 | 0.79 % |
| 3:5 | 1 | 0.79 % |
| 5:2 | 1 | 0.79 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:6 | 1 | 0.79 % |
| 5:0 | 1 | 0.79 % |
| 6:1 | 1 | 0.79 % |
| 1:6 | 1 | 0.79 % |
| 7:2 | 1 | 0.79 % |
| 6:0 | 1 | 0.79 % |
| 1:7 | 1 | 0.79 % |
| 2:8 | 1 | 0.79 % |
| 0:7 | 1 | 0.79 % |
| 1:8 | 1 | 0.79 % |
| 8:0 | 1 | 0.79 % |
| 9:1 | 1 | 0.79 % |
| 10:2 | 1 | 0.79 % |
| 9:0 | 1 | 0.79 % |
| 10:0 | 1 | 0.79 % |
| 11:0 | 1 | 0.79 % |
| 13:1 | 1 | 0.79 % |
| 14:1 | 1 | 0.79 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4541%Wygrana przynajmniej 1 bramką1715%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1413%Wygrana 3 bramkami i więcej3532%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe















