Zryw Rzeczyca Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
71
48.3 %
58
39.46 %
18
12.24 %
Bramki zdobyte
393
średnia: 2.67
292
średnia: 1.99
Bramki stracone
292
średnia: 1.99
393
średnia: 2.67
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 147
147 z 147
10 z 147
137 z 147
24 z 147
123 z 147
57 z 147
90 z 147
75 z 147
72 z 147
99 z 147
48 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 9 | 6.12 % |
| 1:2 | 9 | 6.12 % |
| 3:0 | 9 | 6.12 % |
| 1:1 | 8 | 5.44 % |
| 3:3 | 6 | 4.08 % |
| 0:1 | 6 | 4.08 % |
| 2:3 | 6 | 4.08 % |
| 3:2 | 6 | 4.08 % |
| 0:3 | 6 | 4.08 % |
| 3:1 | 5 | 3.4 % |
| 4:0 | 5 | 3.4 % |
| 1:5 | 5 | 3.4 % |
| 5:0 | 5 | 3.4 % |
| 2:2 | 4 | 2.72 % |
| 1:0 | 4 | 2.72 % |
| 2:0 | 3 | 2.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 3 | 2.04 % |
| 1:3 | 3 | 2.04 % |
| 4:1 | 3 | 2.04 % |
| 1:4 | 3 | 2.04 % |
| 2:5 | 3 | 2.04 % |
| 6:0 | 3 | 2.04 % |
| 10:0 | 3 | 2.04 % |
| 3:4 | 2 | 1.36 % |
| 2:4 | 2 | 1.36 % |
| 6:2 | 2 | 1.36 % |
| 6:1 | 2 | 1.36 % |
| 7:2 | 2 | 1.36 % |
| 0:6 | 2 | 1.36 % |
| 8:0 | 2 | 1.36 % |
| 4:5 | 1 | 0.68 % |
| 4:2 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:3 | 1 | 0.68 % |
| 4:6 | 1 | 0.68 % |
| 3:6 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 0:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 8:3 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:8 | 1 | 0.68 % |
| 0:9 | 1 | 0.68 % |
| 10:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5643%Wygrana przynajmniej 1 bramką3326%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1310%Wygrana 3 bramkami i więcej2721%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















