Alfa Siedliska Tabela

Małopolskie | Klasa A | Tarnów IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
73
43.45 %
Zwycięstwa gości
71
42.26 %
Remisy
24
14.29 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
427
średnia: 2.54
Gości
374
średnia: 2.23

Bramki stracone

Gospodarzy
374
średnia: 2.23
Gości
427
średnia: 2.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.19%
2 z 168
0.5
98.81%
166 z 168
5.95%
10 z 168
1.5
94.05%
158 z 168
19.64%
33 z 168
2.5
80.36%
135 z 168
33.93%
57 z 168
3.5
66.07%
111 z 168
51.79%
87 z 168
4.5
48.21%
81 z 168
63.1%
106 z 168
5.5
36.9%
62 z 168

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 13 7.74 %
3:1 12 7.14 %
2:1 10 5.95 %
2:3 8 4.76 %
0:2 8 4.76 %
1:2 7 4.17 %
2:2 6 3.57 %
0:1 6 3.57 %
1:3 6 3.57 %
3:0 5 2.98 %
5:2 5 2.98 %
2:5 5 2.98 %
1:5 5 2.98 %
2:4 4 2.38 %
4:1 4 2.38 %
3:4 3 1.79 %
4:2 3 1.79 %
3:5 3 1.79 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:4 3 1.79 %
4:0 3 1.79 %
5:1 3 1.79 %
0:0 2 1.19 %
3:3 2 1.19 %
1:0 2 1.19 %
3:2 2 1.19 %
4:3 2 1.19 %
2:0 2 1.19 %
0:3 2 1.19 %
2:6 2 1.19 %
0:5 2 1.19 %
5:0 2 1.19 %
6:1 2 1.19 %
6:0 2 1.19 %
0:7 2 1.19 %
8:0 2 1.19 %
9:0 2 1.19 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.6 %
5:4 1 0.6 %
5:6 1 0.6 %
5:3 1 0.6 %
1:4 1 0.6 %
6:3 1 0.6 %
4:7 1 0.6 %
6:2 1 0.6 %
7:3 1 0.6 %
7:2 1 0.6 %
7:1 1 0.6 %
7:0 1 0.6 %
1:8 1 0.6 %
8:1 1 0.6 %
9:1 1 0.6 %
1:12 1 0.6 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    32%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    29
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    37
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe