Błękitni II Modlnica Tabela

Małopolskie | Klasa A | Kraków I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
75
51.02 %
Zwycięstwa gości
57
38.78 %
Remisy
15
10.2 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
374
średnia: 2.54
Gości
299
średnia: 2.03

Bramki stracone

Gospodarzy
299
średnia: 2.03
Gości
374
średnia: 2.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.72%
4 z 147
0.5
97.28%
143 z 147
6.8%
10 z 147
1.5
93.2%
137 z 147
17.01%
25 z 147
2.5
82.99%
122 z 147
39.46%
58 z 147
3.5
60.54%
89 z 147
48.98%
72 z 147
4.5
51.02%
75 z 147
67.35%
99 z 147
5.5
32.65%
48 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 10 6.8 %
2:1 9 6.12 %
0:3 9 6.12 %
4:1 8 5.44 %
0:2 6 4.08 %
3:1 6 4.08 %
5:0 6 4.08 %
1:2 5 3.4 %
2:3 5 3.4 %
2:0 5 3.4 %
1:4 5 3.4 %
1:5 5 3.4 %
0:0 4 2.72 %
1:1 4 2.72 %
3:3 4 2.72 %
0:1 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 4 2.72 %
5:1 4 2.72 %
6:0 4 2.72 %
6:1 3 2.04 %
7:1 3 2.04 %
2:2 2 1.36 %
1:0 2 1.36 %
3:2 2 1.36 %
5:4 2 1.36 %
4:2 2 1.36 %
3:5 2 1.36 %
5:2 2 1.36 %
6:3 2 1.36 %
4:4 1 0.68 %
3:4 1 0.68 %
4:3 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.68 %
4:6 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
4:0 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
3:8 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
0:9 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    25
    18%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    38
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • MKS Skała 2004 wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.