Błękitni Krzeczów Tabela

Małopolskie | Klasa A | Tarnów I (Bochnia)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
45.07 %
Zwycięstwa gości
46
32.39 %
Remisy
32
22.54 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
308
średnia: 2.17
Gości
257
średnia: 1.81

Bramki stracone

Gospodarzy
257
średnia: 1.81
Gości
308
średnia: 2.17

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.52%
5 z 142
0.5
96.48%
137 z 142
13.38%
19 z 142
1.5
86.62%
123 z 142
28.17%
40 z 142
2.5
71.83%
102 z 142
43.66%
62 z 142
3.5
56.34%
80 z 142
62.68%
89 z 142
4.5
37.32%
53 z 142
78.17%
111 z 142
5.5
21.83%
31 z 142

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 13 9.15 %
1:1 10 7.04 %
1:0 9 6.34 %
2:3 9 6.34 %
3:1 9 6.34 %
1:2 7 4.93 %
2:0 7 4.93 %
0:0 5 3.52 %
0:1 5 3.52 %
2:1 5 3.52 %
4:3 5 3.52 %
0:3 5 3.52 %
3:0 5 3.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 5 3.52 %
0:2 4 2.82 %
1:4 4 2.82 %
3:3 3 2.11 %
6:3 3 2.11 %
4:0 3 2.11 %
3:2 2 1.41 %
1:3 2 1.41 %
2:4 2 1.41 %
2:5 2 1.41 %
5:1 2 1.41 %
5:0 2 1.41 %
1:6 2 1.41 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:6 2 1.41 %
4:4 1 0.7 %
3:4 1 0.7 %
4:2 1 0.7 %
5:3 1 0.7 %
5:2 1 0.7 %
6:2 1 0.7 %
6:1 1 0.7 %
8:1 1 0.7 %
10:2 1 0.7 %
0:9 1 0.7 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    48
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe