Chełm Stryszów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
69
45.39 %
57
37.5 %
26
17.11 %
Bramki zdobyte
355
średnia: 2.34
297
średnia: 1.95
Bramki stracone
297
średnia: 1.95
355
średnia: 2.34
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 152
149 z 152
9 z 152
143 z 152
30 z 152
122 z 152
54 z 152
98 z 152
88 z 152
64 z 152
112 z 152
40 z 152
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 10 | 6.58 % |
| 2:2 | 9 | 5.92 % |
| 1:2 | 9 | 5.92 % |
| 3:2 | 9 | 5.92 % |
| 1:3 | 9 | 5.92 % |
| 3:1 | 9 | 5.92 % |
| 5:0 | 7 | 4.61 % |
| 2:0 | 6 | 3.95 % |
| 3:0 | 6 | 3.95 % |
| 0:2 | 5 | 3.29 % |
| 0:3 | 5 | 3.29 % |
| 4:0 | 5 | 3.29 % |
| 3:3 | 4 | 2.63 % |
| 0:1 | 4 | 2.63 % |
| 2:1 | 4 | 2.63 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:5 | 4 | 2.63 % |
| 0:0 | 3 | 1.97 % |
| 1:4 | 3 | 1.97 % |
| 5:1 | 3 | 1.97 % |
| 0:6 | 3 | 1.97 % |
| 1:0 | 2 | 1.32 % |
| 4:2 | 2 | 1.32 % |
| 2:4 | 2 | 1.32 % |
| 4:1 | 2 | 1.32 % |
| 0:4 | 2 | 1.32 % |
| 6:2 | 2 | 1.32 % |
| 0:5 | 2 | 1.32 % |
| 6:1 | 2 | 1.32 % |
| 1:6 | 2 | 1.32 % |
| 6:0 | 2 | 1.32 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:7 | 2 | 1.32 % |
| 2:3 | 1 | 0.66 % |
| 3:4 | 1 | 0.66 % |
| 4:3 | 1 | 0.66 % |
| 5:4 | 1 | 0.66 % |
| 3:5 | 1 | 0.66 % |
| 4:6 | 1 | 0.66 % |
| 5:2 | 1 | 0.66 % |
| 2:6 | 1 | 0.66 % |
| 7:1 | 1 | 0.66 % |
| 7:0 | 1 | 0.66 % |
| 8:1 | 1 | 0.66 % |
| 8:0 | 1 | 0.66 % |
| 10:0 | 1 | 0.66 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5744%Wygrana przynajmniej 1 bramką2620%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2419%Wygrana 3 bramkami i więcej2217%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















