Chruślice Nowy Sącz Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
70
48.61 %
49
34.03 %
25
17.36 %
Bramki zdobyte
339
średnia: 2.35
267
średnia: 1.85
Bramki stracone
267
średnia: 1.85
339
średnia: 2.35
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 144
140 z 144
17 z 144
127 z 144
37 z 144
107 z 144
54 z 144
90 z 144
84 z 144
60 z 144
105 z 144
39 z 144
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 11 | 7.64 % |
| 1:1 | 9 | 6.25 % |
| 2:2 | 9 | 6.25 % |
| 0:1 | 9 | 6.25 % |
| 3:2 | 7 | 4.86 % |
| 2:0 | 7 | 4.86 % |
| 3:0 | 6 | 4.17 % |
| 5:1 | 6 | 4.17 % |
| 2:1 | 5 | 3.47 % |
| 1:2 | 5 | 3.47 % |
| 1:4 | 5 | 3.47 % |
| 4:1 | 5 | 3.47 % |
| 4:0 | 5 | 3.47 % |
| 0:0 | 4 | 2.78 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 4 | 2.78 % |
| 2:3 | 4 | 2.78 % |
| 0:2 | 4 | 2.78 % |
| 1:3 | 4 | 2.78 % |
| 2:4 | 3 | 2.08 % |
| 5:2 | 3 | 2.08 % |
| 6:0 | 3 | 2.08 % |
| 3:3 | 2 | 1.39 % |
| 4:2 | 2 | 1.39 % |
| 2:5 | 2 | 1.39 % |
| 4:7 | 2 | 1.39 % |
| 1:5 | 2 | 1.39 % |
| 0:7 | 2 | 1.39 % |
| 4:4 | 1 | 0.69 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:3 | 1 | 0.69 % |
| 3:4 | 1 | 0.69 % |
| 4:5 | 1 | 0.69 % |
| 0:3 | 1 | 0.69 % |
| 6:3 | 1 | 0.69 % |
| 7:4 | 1 | 0.69 % |
| 0:4 | 1 | 0.69 % |
| 6:2 | 1 | 0.69 % |
| 1:6 | 1 | 0.69 % |
| 6:1 | 1 | 0.69 % |
| 2:7 | 1 | 0.69 % |
| 0:6 | 1 | 0.69 % |
| 10:0 | 1 | 0.69 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4839%Wygrana przynajmniej 1 bramką2420%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2016%Wygrana 3 bramkami i więcej3125%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















