Dunajec Nowy Sącz Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
89
47.09 %
61
32.28 %
39
20.63 %
Bramki zdobyte
405
średnia: 2.14
325
średnia: 1.72
Bramki stracone
325
średnia: 1.72
405
średnia: 2.14
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej7 z 189
182 z 189
21 z 189
168 z 189
52 z 189
137 z 189
89 z 189
100 z 189
122 z 189
67 z 189
151 z 189
38 z 189
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 17 | 8.99 % |
| 2:1 | 14 | 7.41 % |
| 2:2 | 10 | 5.29 % |
| 1:2 | 10 | 5.29 % |
| 1:0 | 9 | 4.76 % |
| 2:0 | 9 | 4.76 % |
| 3:1 | 8 | 4.23 % |
| 0:0 | 7 | 3.7 % |
| 0:3 | 7 | 3.7 % |
| 4:0 | 7 | 3.7 % |
| 5:0 | 7 | 3.7 % |
| 2:3 | 6 | 3.17 % |
| 3:2 | 6 | 3.17 % |
| 3:0 | 6 | 3.17 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 5 | 2.65 % |
| 0:2 | 5 | 2.65 % |
| 1:3 | 5 | 2.65 % |
| 3:3 | 4 | 2.12 % |
| 1:4 | 4 | 2.12 % |
| 2:4 | 3 | 1.59 % |
| 4:2 | 3 | 1.59 % |
| 4:1 | 3 | 1.59 % |
| 5:2 | 3 | 1.59 % |
| 0:4 | 3 | 1.59 % |
| 5:1 | 3 | 1.59 % |
| 0:5 | 3 | 1.59 % |
| 0:6 | 3 | 1.59 % |
| 7:1 | 3 | 1.59 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:5 | 2 | 1.06 % |
| 0:7 | 2 | 1.06 % |
| 4:4 | 1 | 0.53 % |
| 4:3 | 1 | 0.53 % |
| 3:6 | 1 | 0.53 % |
| 6:3 | 1 | 0.53 % |
| 1:5 | 1 | 0.53 % |
| 6:2 | 1 | 0.53 % |
| 3:7 | 1 | 0.53 % |
| 6:1 | 1 | 0.53 % |
| 7:2 | 1 | 0.53 % |
| 6:0 | 1 | 0.53 % |
| 8:2 | 1 | 0.53 % |
| 8:0 | 1 | 0.53 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7548%Wygrana przynajmniej 1 bramką3724%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1912%Wygrana 3 bramkami i więcej2617%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















