Dziecanovia Dziekanowice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
65
47.45 %
48
35.04 %
24
17.52 %
Bramki zdobyte
328
średnia: 2.39
261
średnia: 1.91
Bramki stracone
261
średnia: 1.91
328
średnia: 2.39
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 137
135 z 137
9 z 137
128 z 137
32 z 137
105 z 137
61 z 137
76 z 137
82 z 137
55 z 137
100 z 137
37 z 137
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 15 | 10.95 % |
| 3:0 | 10 | 7.3 % |
| 2:1 | 8 | 5.84 % |
| 0:3 | 7 | 5.11 % |
| 3:2 | 6 | 4.38 % |
| 3:1 | 6 | 4.38 % |
| 0:2 | 5 | 3.65 % |
| 1:4 | 5 | 3.65 % |
| 0:4 | 5 | 3.65 % |
| 2:2 | 4 | 2.92 % |
| 1:0 | 4 | 2.92 % |
| 1:2 | 4 | 2.92 % |
| 1:3 | 4 | 2.92 % |
| 0:1 | 3 | 2.19 % |
| 2:0 | 3 | 2.19 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:1 | 3 | 2.19 % |
| 5:1 | 3 | 2.19 % |
| 0:6 | 3 | 2.19 % |
| 0:0 | 2 | 1.46 % |
| 4:4 | 2 | 1.46 % |
| 2:3 | 2 | 1.46 % |
| 3:4 | 2 | 1.46 % |
| 4:2 | 2 | 1.46 % |
| 5:3 | 2 | 1.46 % |
| 6:3 | 2 | 1.46 % |
| 4:0 | 2 | 1.46 % |
| 1:5 | 2 | 1.46 % |
| 5:0 | 2 | 1.46 % |
| 6:1 | 2 | 1.46 % |
| 6:0 | 2 | 1.46 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:0 | 2 | 1.46 % |
| 3:3 | 1 | 0.73 % |
| 4:5 | 1 | 0.73 % |
| 2:4 | 1 | 0.73 % |
| 2:5 | 1 | 0.73 % |
| 3:6 | 1 | 0.73 % |
| 4:7 | 1 | 0.73 % |
| 2:6 | 1 | 0.73 % |
| 6:2 | 1 | 0.73 % |
| 7:3 | 1 | 0.73 % |
| 7:1 | 1 | 0.73 % |
| 8:0 | 1 | 0.73 % |
| 9:1 | 1 | 0.73 % |
| 10:1 | 1 | 0.73 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5144%Wygrana przynajmniej 1 bramką2320%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1513%Wygrana 3 bramkami i więcej2623%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Dalin II Myślenice wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

















