FC Pawęzów Tabela

Małopolskie | Klasa A | Tarnów III (Żabno)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
57
40.71 %
Zwycięstwa gości
54
38.57 %
Remisy
29
20.71 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
285
średnia: 2.04
Gości
247
średnia: 1.76

Bramki stracone

Gospodarzy
247
średnia: 1.76
Gości
285
średnia: 2.04

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.57%
5 z 140
0.5
96.43%
135 z 140
10.71%
15 z 140
1.5
89.29%
125 z 140
29.29%
41 z 140
2.5
70.71%
99 z 140
52.86%
74 z 140
3.5
47.14%
66 z 140
65.71%
92 z 140
4.5
34.29%
48 z 140
80%
112 z 140
5.5
20%
28 z 140

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 14 10 %
1:2 14 10 %
3:0 8 5.71 %
2:0 7 5 %
2:2 6 4.29 %
2:1 6 4.29 %
3:2 6 4.29 %
2:3 6 4.29 %
0:0 5 3.57 %
0:1 5 3.57 %
1:0 5 3.57 %
0:2 5 3.57 %
0:3 5 3.57 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 3.57 %
3:3 3 2.14 %
3:1 3 2.14 %
2:4 3 2.14 %
4:1 3 2.14 %
6:0 3 2.14 %
1:3 2 1.43 %
4:2 2 1.43 %
3:5 2 1.43 %
1:4 2 1.43 %
0:4 2 1.43 %
5:1 2 1.43 %
5:0 2 1.43 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:0 2 1.43 %
4:4 1 0.71 %
4:3 1 0.71 %
2:5 1 0.71 %
4:7 1 0.71 %
0:5 1 0.71 %
1:6 1 0.71 %
2:7 1 0.71 %
7:2 1 0.71 %
0:6 1 0.71 %
1:7 1 0.71 %
8:1 1 0.71 %
1:9 1 0.71 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    15
    13%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe