Galicja Nowy Sącz Tabela

Małopolskie | Klasa B | Nowy Sącz
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
47.26 %
Zwycięstwa gości
57
39.04 %
Remisy
20
13.7 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
366
średnia: 2.51
Gości
339
średnia: 2.32

Bramki stracone

Gospodarzy
339
średnia: 2.32
Gości
366
średnia: 2.51

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 146
0.5
99.32%
145 z 146
2.74%
4 z 146
1.5
97.26%
142 z 146
17.81%
26 z 146
2.5
82.19%
120 z 146
35.62%
52 z 146
3.5
64.38%
94 z 146
51.37%
75 z 146
4.5
48.63%
71 z 146
61.64%
90 z 146
5.5
38.36%
56 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 9 6.16 %
1:1 8 5.48 %
2:0 8 5.48 %
3:1 7 4.79 %
4:2 7 4.79 %
3:0 7 4.79 %
0:2 6 4.11 %
2:4 6 4.11 %
0:3 6 4.11 %
2:2 5 3.42 %
3:3 5 3.42 %
1:2 4 2.74 %
1:3 4 2.74 %
1:4 4 2.74 %
4:1 4 2.74 %
4:0 4 2.74 %
5:1 4 2.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:6 4 2.74 %
0:1 3 2.05 %
3:2 3 2.05 %
0:4 3 2.05 %
2:3 2 1.37 %
4:3 2 1.37 %
5:0 2 1.37 %
2:7 2 1.37 %
7:2 2 1.37 %
7:1 2 1.37 %
0:0 1 0.68 %
4:4 1 0.68 %
3:4 1 0.68 %
4:5 1 0.68 %
3:5 1 0.68 %
6:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:5 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
2:8 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
9:2 1 0.68 %
1:10 1 0.68 %
10:0 1 0.68 %
0:10 1 0.68 %
12:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    17%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    26
    20%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    33
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe