Gdovia Gdów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
69
47.92 %
61
42.36 %
14
9.72 %
Bramki zdobyte
379
średnia: 2.63
270
średnia: 1.88
Bramki stracone
270
średnia: 1.88
379
średnia: 2.63
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 144
142 z 144
10 z 144
134 z 144
23 z 144
121 z 144
49 z 144
95 z 144
75 z 144
69 z 144
103 z 144
41 z 144
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 9 | 6.25 % |
| 0:3 | 9 | 6.25 % |
| 1:2 | 7 | 4.86 % |
| 2:0 | 7 | 4.86 % |
| 2:4 | 7 | 4.86 % |
| 2:2 | 6 | 4.17 % |
| 3:1 | 6 | 4.17 % |
| 3:0 | 6 | 4.17 % |
| 4:1 | 6 | 4.17 % |
| 4:0 | 6 | 4.17 % |
| 1:0 | 5 | 3.47 % |
| 1:3 | 5 | 3.47 % |
| 5:0 | 5 | 3.47 % |
| 6:1 | 5 | 3.47 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 4 | 2.78 % |
| 1:4 | 4 | 2.78 % |
| 6:0 | 4 | 2.78 % |
| 1:1 | 3 | 2.08 % |
| 3:3 | 3 | 2.08 % |
| 0:1 | 3 | 2.08 % |
| 4:3 | 3 | 2.08 % |
| 0:2 | 3 | 2.08 % |
| 0:4 | 3 | 2.08 % |
| 0:0 | 2 | 1.39 % |
| 3:2 | 2 | 1.39 % |
| 3:4 | 2 | 1.39 % |
| 2:5 | 2 | 1.39 % |
| 0:5 | 2 | 1.39 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 8:0 | 2 | 1.39 % |
| 9:0 | 2 | 1.39 % |
| 4:5 | 1 | 0.69 % |
| 4:2 | 1 | 0.69 % |
| 3:5 | 1 | 0.69 % |
| 5:3 | 1 | 0.69 % |
| 3:6 | 1 | 0.69 % |
| 4:7 | 1 | 0.69 % |
| 5:1 | 1 | 0.69 % |
| 1:5 | 1 | 0.69 % |
| 7:1 | 1 | 0.69 % |
| 8:1 | 1 | 0.69 % |
| 11:0 | 1 | 0.69 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola6045%Wygrana przynajmniej 1 bramką2821%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2116%Wygrana 3 bramkami i więcej2317%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















