Ikar Odporyszów Tabela

Małopolskie | Liga okręgowa | Tarnów II (Żabno-Tarnów)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
43.54 %
Zwycięstwa gości
55
37.41 %
Remisy
28
19.05 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
291
średnia: 1.98
Gości
249
średnia: 1.69

Bramki stracone

Gospodarzy
249
średnia: 1.69
Gości
291
średnia: 1.98

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.4%
5 z 147
0.5
96.6%
142 z 147
14.29%
21 z 147
1.5
85.71%
126 z 147
30.61%
45 z 147
2.5
69.39%
102 z 147
55.1%
81 z 147
3.5
44.9%
66 z 147
68.71%
101 z 147
4.5
31.29%
46 z 147
79.59%
117 z 147
5.5
20.41%
30 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 13 8.84 %
2:1 12 8.16 %
2:2 10 6.8 %
0:1 10 6.8 %
2:0 10 6.8 %
1:1 9 6.12 %
3:0 8 5.44 %
1:0 6 4.08 %
0:0 5 3.4 %
0:2 5 3.4 %
1:5 5 3.4 %
3:3 4 2.72 %
3:2 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 4 2.72 %
3:1 4 2.72 %
1:3 4 2.72 %
2:4 3 2.04 %
0:3 3 2.04 %
4:1 3 2.04 %
5:2 3 2.04 %
5:0 3 2.04 %
4:3 2 1.36 %
6:2 2 1.36 %
4:5 1 0.68 %
4:2 1 0.68 %
3:5 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
0:4 1 0.68 %
4:0 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
7:3 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
10:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    29%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    18
    15%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe