Iskra Radwanowice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
61
42.36 %
59
40.97 %
24
16.67 %
Bramki zdobyte
357
średnia: 2.48
329
średnia: 2.28
Bramki stracone
329
średnia: 2.28
357
średnia: 2.48
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 144
143 z 144
7 z 144
137 z 144
23 z 144
121 z 144
46 z 144
98 z 144
79 z 144
65 z 144
98 z 144
46 z 144
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:3 | 11 | 7.64 % |
| 1:1 | 10 | 6.94 % |
| 2:2 | 10 | 6.94 % |
| 2:1 | 9 | 6.25 % |
| 1:2 | 8 | 5.56 % |
| 2:3 | 8 | 5.56 % |
| 4:2 | 6 | 4.17 % |
| 3:2 | 5 | 3.47 % |
| 2:0 | 5 | 3.47 % |
| 0:1 | 4 | 2.78 % |
| 3:1 | 4 | 2.78 % |
| 3:0 | 4 | 2.78 % |
| 1:4 | 4 | 2.78 % |
| 4:0 | 4 | 2.78 % |
| 0:4 | 4 | 2.78 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:3 | 3 | 2.08 % |
| 6:3 | 3 | 2.08 % |
| 8:0 | 3 | 2.08 % |
| 1:0 | 2 | 1.39 % |
| 3:4 | 2 | 1.39 % |
| 2:4 | 2 | 1.39 % |
| 5:3 | 2 | 1.39 % |
| 0:3 | 2 | 1.39 % |
| 4:1 | 2 | 1.39 % |
| 5:2 | 2 | 1.39 % |
| 3:6 | 2 | 1.39 % |
| 1:5 | 2 | 1.39 % |
| 5:1 | 2 | 1.39 % |
| 6:2 | 2 | 1.39 % |
| 0:6 | 2 | 1.39 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 7:1 | 2 | 1.39 % |
| 0:0 | 1 | 0.69 % |
| 4:5 | 1 | 0.69 % |
| 0:2 | 1 | 0.69 % |
| 6:4 | 1 | 0.69 % |
| 2:5 | 1 | 0.69 % |
| 5:8 | 1 | 0.69 % |
| 6:1 | 1 | 0.69 % |
| 1:6 | 1 | 0.69 % |
| 0:7 | 1 | 0.69 % |
| 10:1 | 1 | 0.69 % |
| 0:10 | 1 | 0.69 % |
| 1:11 | 1 | 0.69 % |
| 11:1 | 1 | 0.69 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola3428%Wygrana przynajmniej 1 bramką3327%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2621%Wygrana 3 bramkami i więcej2823%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















