KS Ropa Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
69
48.59 %
51
35.92 %
22
15.49 %
Bramki zdobyte
387
średnia: 2.73
310
średnia: 2.18
Bramki stracone
310
średnia: 2.18
387
średnia: 2.73
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej2 z 142
140 z 142
7 z 142
135 z 142
19 z 142
123 z 142
43 z 142
99 z 142
67 z 142
75 z 142
90 z 142
52 z 142
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 9 | 6.34 % |
| 0:3 | 9 | 6.34 % |
| 4:1 | 8 | 5.63 % |
| 3:0 | 6 | 4.23 % |
| 1:1 | 5 | 3.52 % |
| 3:3 | 5 | 3.52 % |
| 2:1 | 5 | 3.52 % |
| 2:0 | 5 | 3.52 % |
| 4:0 | 5 | 3.52 % |
| 1:2 | 4 | 2.82 % |
| 2:3 | 4 | 2.82 % |
| 3:2 | 4 | 2.82 % |
| 3:1 | 4 | 2.82 % |
| 1:3 | 4 | 2.82 % |
| 1:4 | 4 | 2.82 % |
| 5:2 | 4 | 2.82 % |
| 2:5 | 4 | 2.82 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:1 | 4 | 2.82 % |
| 0:1 | 3 | 2.11 % |
| 7:1 | 3 | 2.11 % |
| 0:0 | 2 | 1.41 % |
| 1:0 | 2 | 1.41 % |
| 4:3 | 2 | 1.41 % |
| 0:2 | 2 | 1.41 % |
| 0:4 | 2 | 1.41 % |
| 1:5 | 2 | 1.41 % |
| 5:0 | 2 | 1.41 % |
| 6:1 | 2 | 1.41 % |
| 7:2 | 2 | 1.41 % |
| 6:0 | 2 | 1.41 % |
| 0:6 | 2 | 1.41 % |
| 1:7 | 2 | 1.41 % |
| 8:0 | 2 | 1.41 % |
| 4:4 | 1 | 0.7 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:4 | 1 | 0.7 % |
| 2:4 | 1 | 0.7 % |
| 4:2 | 1 | 0.7 % |
| 2:6 | 1 | 0.7 % |
| 6:2 | 1 | 0.7 % |
| 7:3 | 1 | 0.7 % |
| 0:5 | 1 | 0.7 % |
| 1:6 | 1 | 0.7 % |
| 2:7 | 1 | 0.7 % |
| 7:0 | 1 | 0.7 % |
| 0:7 | 1 | 0.7 % |
| 1:8 | 1 | 0.7 % |
| 8:1 | 1 | 0.7 % |
| 9:2 | 1 | 0.7 % |
| 11:3 | 1 | 0.7 % |
| 1:10 | 1 | 0.7 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4739%Wygrana przynajmniej 1 bramką2016%Wygrana przynajmniej 2 bramkami108%Wygrana 3 bramkami i więcej4537%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Victoria Śnietnica wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.

















