KS Tyniec (Kraków) Tabela

Małopolskie | Klasa A | Kraków III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
43.84 %
Zwycięstwa gości
57
39.04 %
Remisy
25
17.12 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
341
średnia: 2.34
Gości
298
średnia: 2.04

Bramki stracone

Gospodarzy
298
średnia: 2.04
Gości
341
średnia: 2.34

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.37%
2 z 146
0.5
98.63%
144 z 146
8.9%
13 z 146
1.5
91.1%
133 z 146
21.23%
31 z 146
2.5
78.77%
115 z 146
38.36%
56 z 146
3.5
61.64%
90 z 146
57.53%
84 z 146
4.5
42.47%
62 z 146
71.92%
105 z 146
5.5
28.08%
41 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 11 7.53 %
1:1 8 5.48 %
2:2 8 5.48 %
0:4 7 4.79 %
1:0 6 4.11 %
2:0 6 4.11 %
3:1 6 4.11 %
0:1 5 3.42 %
2:1 5 3.42 %
3:2 5 3.42 %
2:3 5 3.42 %
4:3 5 3.42 %
0:3 5 3.42 %
4:1 5 3.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 4 2.74 %
1:3 4 2.74 %
3:0 4 2.74 %
1:4 4 2.74 %
3:3 3 2.05 %
3:4 3 2.05 %
4:0 3 2.05 %
6:2 3 2.05 %
0:0 2 1.37 %
4:4 2 1.37 %
5:5 2 1.37 %
2:4 2 1.37 %
5:2 2 1.37 %
1:5 2 1.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:1 2 1.37 %
5:0 2 1.37 %
6:1 2 1.37 %
6:0 2 1.37 %
7:0 2 1.37 %
4:2 1 0.68 %
5:7 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
7:2 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    48
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    28%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe