Kaszowianka Kaszów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
59
40.41 %
61
41.78 %
26
17.81 %
Bramki zdobyte
267
średnia: 1.83
292
średnia: 2
Bramki stracone
292
średnia: 2
267
średnia: 1.83
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej9 z 146
137 z 146
14 z 146
132 z 146
34 z 146
112 z 146
68 z 146
78 z 146
97 z 146
49 z 146
116 z 146
30 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 14 | 9.59 % |
| 0:0 | 9 | 6.16 % |
| 1:2 | 9 | 6.16 % |
| 3:1 | 9 | 6.16 % |
| 1:1 | 8 | 5.48 % |
| 1:3 | 8 | 5.48 % |
| 0:3 | 7 | 4.79 % |
| 2:3 | 6 | 4.11 % |
| 2:0 | 6 | 4.11 % |
| 0:2 | 6 | 4.11 % |
| 4:1 | 6 | 4.11 % |
| 2:2 | 5 | 3.42 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:0 | 5 | 3.42 % |
| 1:5 | 5 | 3.42 % |
| 3:3 | 4 | 2.74 % |
| 0:1 | 4 | 2.74 % |
| 4:2 | 4 | 2.74 % |
| 3:0 | 4 | 2.74 % |
| 3:2 | 3 | 2.05 % |
| 1:4 | 3 | 2.05 % |
| 1:6 | 3 | 2.05 % |
| 4:3 | 2 | 1.37 % |
| 5:2 | 2 | 1.37 % |
| 0:4 | 2 | 1.37 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 1 | 0.68 % |
| 3:4 | 1 | 0.68 % |
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 2:5 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:6 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 1:8 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4636%Wygrana przynajmniej 1 bramką3527%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2217%Wygrana 3 bramkami i więcej2620%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















