Korona Skawinki Tabela

Małopolskie | Klasa A | Wadowice I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
45.39 %
Zwycięstwa gości
57
37.5 %
Remisy
26
17.11 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
355
średnia: 2.34
Gości
297
średnia: 1.95

Bramki stracone

Gospodarzy
297
średnia: 1.95
Gości
355
średnia: 2.34

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.97%
3 z 152
0.5
98.03%
149 z 152
5.92%
9 z 152
1.5
94.08%
143 z 152
19.74%
30 z 152
2.5
80.26%
122 z 152
35.53%
54 z 152
3.5
64.47%
98 z 152
57.89%
88 z 152
4.5
42.11%
64 z 152
73.68%
112 z 152
5.5
26.32%
40 z 152

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 10 6.58 %
2:2 9 5.92 %
1:2 9 5.92 %
3:2 9 5.92 %
1:3 9 5.92 %
3:1 9 5.92 %
5:0 7 4.61 %
2:0 6 3.95 %
3:0 6 3.95 %
0:2 5 3.29 %
0:3 5 3.29 %
4:0 5 3.29 %
3:3 4 2.63 %
0:1 4 2.63 %
2:1 4 2.63 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 4 2.63 %
0:0 3 1.97 %
1:4 3 1.97 %
5:1 3 1.97 %
0:6 3 1.97 %
1:0 2 1.32 %
4:2 2 1.32 %
2:4 2 1.32 %
4:1 2 1.32 %
0:4 2 1.32 %
6:2 2 1.32 %
0:5 2 1.32 %
6:1 2 1.32 %
1:6 2 1.32 %
6:0 2 1.32 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:7 2 1.32 %
2:3 1 0.66 %
3:4 1 0.66 %
4:3 1 0.66 %
5:4 1 0.66 %
3:5 1 0.66 %
4:6 1 0.66 %
5:2 1 0.66 %
2:6 1 0.66 %
7:1 1 0.66 %
7:0 1 0.66 %
8:1 1 0.66 %
8:0 1 0.66 %
10:0 1 0.66 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    26
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    19%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe