LKS Bobrek Tabela

Małopolskie | Liga okręgowa | Oświęcim
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
93
46.73 %
Zwycięstwa gości
66
33.17 %
Remisy
40
20.1 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
446
średnia: 2.24
Gości
353
średnia: 1.77

Bramki stracone

Gospodarzy
353
średnia: 1.77
Gości
446
średnia: 2.24

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.02%
6 z 199
0.5
96.98%
193 z 199
9.05%
18 z 199
1.5
90.95%
181 z 199
23.12%
46 z 199
2.5
76.88%
153 z 199
43.22%
86 z 199
3.5
56.78%
113 z 199
64.32%
128 z 199
4.5
35.68%
71 z 199
77.89%
155 z 199
5.5
22.11%
44 z 199

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 7.54 %
2:2 14 7.04 %
1:2 12 6.03 %
2:1 11 5.53 %
3:1 10 5.03 %
4:1 10 5.03 %
2:0 9 4.52 %
3:0 9 4.52 %
1:4 9 4.52 %
1:0 8 4.02 %
0:3 8 4.02 %
1:3 7 3.52 %
4:0 7 3.52 %
0:0 6 3.02 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:4 5 2.51 %
0:1 4 2.01 %
3:2 4 2.01 %
0:2 4 2.01 %
2:4 4 2.01 %
4:2 4 2.01 %
0:4 4 2.01 %
5:1 4 2.01 %
3:3 3 1.51 %
2:3 3 1.51 %
4:3 3 1.51 %
5:2 3 1.51 %
4:4 2 1.01 %
6:3 2 1.01 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 2 1.01 %
5:3 1 0.5 %
3:5 1 0.5 %
2:5 1 0.5 %
0:5 1 0.5 %
6:1 1 0.5 %
7:2 1 0.5 %
6:0 1 0.5 %
0:6 1 0.5 %
1:7 1 0.5 %
7:0 1 0.5 %
0:7 1 0.5 %
8:0 1 0.5 %
10:0 1 0.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    66
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    38
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    27
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    34
    21%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe