Luboń Skomielna Biała Tabela

Małopolskie | Klasa A | Podhale
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
73
50.34 %
Zwycięstwa gości
46
31.72 %
Remisy
26
17.93 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
373
średnia: 2.57
Gości
252
średnia: 1.74

Bramki stracone

Gospodarzy
252
średnia: 1.74
Gości
373
średnia: 2.57

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.38%
2 z 145
0.5
98.62%
143 z 145
8.28%
12 z 145
1.5
91.72%
133 z 145
17.24%
25 z 145
2.5
82.76%
120 z 145
34.48%
50 z 145
3.5
65.52%
95 z 145
60.69%
88 z 145
4.5
39.31%
57 z 145
76.55%
111 z 145
5.5
23.45%
34 z 145

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 14 9.66 %
3:1 10 6.9 %
3:0 10 6.9 %
4:0 8 5.52 %
2:0 7 4.83 %
0:1 6 4.14 %
2:3 6 4.14 %
3:2 6 4.14 %
1:3 6 4.14 %
3:3 5 3.45 %
2:1 5 3.45 %
1:2 5 3.45 %
0:3 5 3.45 %
4:1 5 3.45 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 4 2.76 %
1:0 4 2.76 %
5:1 4 2.76 %
5:0 4 2.76 %
7:0 3 2.07 %
0:0 2 1.38 %
0:2 2 1.38 %
3:5 2 1.38 %
2:5 2 1.38 %
1:5 2 1.38 %
8:0 2 1.38 %
5:5 1 0.69 %
3:4 1 0.69 %
2:4 1 0.69 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:6 1 0.69 %
1:4 1 0.69 %
5:2 1 0.69 %
3:6 1 0.69 %
6:3 1 0.69 %
4:7 1 0.69 %
0:5 1 0.69 %
1:6 1 0.69 %
6:1 1 0.69 %
3:8 1 0.69 %
0:6 1 0.69 %
6:0 1 0.69 %
7:1 1 0.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    46%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    23
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe