Michałowianka II Michałowice Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
65
47.45 %
58
42.34 %
14
10.22 %
Bramki zdobyte
341
średnia: 2.49
299
średnia: 2.18
Bramki stracone
299
średnia: 2.18
341
średnia: 2.49
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 137
137 z 137
13 z 137
124 z 137
26 z 137
111 z 137
48 z 137
89 z 137
71 z 137
66 z 137
98 z 137
39 z 137
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:2 | 9 | 6.57 % |
| 3:1 | 8 | 5.84 % |
| 0:1 | 7 | 5.11 % |
| 4:1 | 7 | 5.11 % |
| 1:4 | 7 | 5.11 % |
| 1:1 | 6 | 4.38 % |
| 1:0 | 6 | 4.38 % |
| 2:1 | 6 | 4.38 % |
| 3:2 | 5 | 3.65 % |
| 3:0 | 5 | 3.65 % |
| 2:2 | 4 | 2.92 % |
| 2:3 | 4 | 2.92 % |
| 0:2 | 4 | 2.92 % |
| 1:3 | 4 | 2.92 % |
| 4:0 | 4 | 2.92 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:1 | 4 | 2.92 % |
| 3:3 | 3 | 2.19 % |
| 2:0 | 3 | 2.19 % |
| 0:4 | 3 | 2.19 % |
| 0:5 | 3 | 2.19 % |
| 1:6 | 3 | 2.19 % |
| 7:1 | 3 | 2.19 % |
| 3:4 | 2 | 1.46 % |
| 0:3 | 2 | 1.46 % |
| 1:5 | 2 | 1.46 % |
| 6:1 | 2 | 1.46 % |
| 7:2 | 2 | 1.46 % |
| 0:6 | 2 | 1.46 % |
| 10:0 | 2 | 1.46 % |
| 0:11 | 2 | 1.46 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:4 | 1 | 0.73 % |
| 4:3 | 1 | 0.73 % |
| 5:4 | 1 | 0.73 % |
| 5:2 | 1 | 0.73 % |
| 3:6 | 1 | 0.73 % |
| 4:7 | 1 | 0.73 % |
| 7:3 | 1 | 0.73 % |
| 5:0 | 1 | 0.73 % |
| 1:7 | 1 | 0.73 % |
| 7:0 | 1 | 0.73 % |
| 0:8 | 1 | 0.73 % |
| 11:0 | 1 | 0.73 % |
| 14:0 | 1 | 0.73 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4839%Wygrana przynajmniej 1 bramką2823%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1210%Wygrana 3 bramkami i więcej3528%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















