Partyzant Dojazdów Tabela

Małopolskie | Liga okręgowa | Kraków III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
47.92 %
Zwycięstwa gości
61
42.36 %
Remisy
14
9.72 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
379
średnia: 2.63
Gości
270
średnia: 1.88

Bramki stracone

Gospodarzy
270
średnia: 1.88
Gości
379
średnia: 2.63

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.39%
2 z 144
0.5
98.61%
142 z 144
6.94%
10 z 144
1.5
93.06%
134 z 144
15.97%
23 z 144
2.5
84.03%
121 z 144
34.03%
49 z 144
3.5
65.97%
95 z 144
52.08%
75 z 144
4.5
47.92%
69 z 144
71.53%
103 z 144
5.5
28.47%
41 z 144

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:3 9 6.25 %
0:3 9 6.25 %
1:2 7 4.86 %
2:0 7 4.86 %
2:4 7 4.86 %
2:2 6 4.17 %
3:1 6 4.17 %
3:0 6 4.17 %
4:1 6 4.17 %
4:0 6 4.17 %
1:0 5 3.47 %
1:3 5 3.47 %
5:0 5 3.47 %
6:1 5 3.47 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 4 2.78 %
1:4 4 2.78 %
6:0 4 2.78 %
1:1 3 2.08 %
3:3 3 2.08 %
0:1 3 2.08 %
4:3 3 2.08 %
0:2 3 2.08 %
0:4 3 2.08 %
0:0 2 1.39 %
3:2 2 1.39 %
3:4 2 1.39 %
2:5 2 1.39 %
0:5 2 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:0 2 1.39 %
9:0 2 1.39 %
4:5 1 0.69 %
4:2 1 0.69 %
3:5 1 0.69 %
5:3 1 0.69 %
3:6 1 0.69 %
4:7 1 0.69 %
5:1 1 0.69 %
1:5 1 0.69 %
7:1 1 0.69 %
8:1 1 0.69 %
11:0 1 0.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    60
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    28
    21%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    21
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    23
    17%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe