Pogoń Biadoliny Radłowskie Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
72
49.32 %
59
40.41 %
15
10.27 %
Bramki zdobyte
390
średnia: 2.67
310
średnia: 2.12
Bramki stracone
310
średnia: 2.12
390
średnia: 2.67
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej3 z 146
143 z 146
10 z 146
136 z 146
21 z 146
125 z 146
51 z 146
95 z 146
69 z 146
77 z 146
95 z 146
51 z 146
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 11 | 7.53 % |
| 1:2 | 10 | 6.85 % |
| 3:2 | 8 | 5.48 % |
| 2:3 | 7 | 4.79 % |
| 1:1 | 6 | 4.11 % |
| 0:1 | 6 | 4.11 % |
| 4:2 | 6 | 4.11 % |
| 6:0 | 6 | 4.11 % |
| 2:1 | 5 | 3.42 % |
| 2:2 | 4 | 2.74 % |
| 1:3 | 4 | 2.74 % |
| 3:1 | 4 | 2.74 % |
| 0:3 | 4 | 2.74 % |
| 1:4 | 4 | 2.74 % |
| 4:0 | 4 | 2.74 % |
| 0:0 | 3 | 2.05 % |
| 2:0 | 3 | 2.05 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 4:1 | 3 | 2.05 % |
| 5:2 | 3 | 2.05 % |
| 1:5 | 3 | 2.05 % |
| 1:6 | 3 | 2.05 % |
| 3:4 | 2 | 1.37 % |
| 0:2 | 2 | 1.37 % |
| 2:4 | 2 | 1.37 % |
| 2:5 | 2 | 1.37 % |
| 3:6 | 2 | 1.37 % |
| 0:4 | 2 | 1.37 % |
| 5:1 | 2 | 1.37 % |
| 6:2 | 2 | 1.37 % |
| 5:0 | 2 | 1.37 % |
| 0:5 | 2 | 1.37 % |
| 6:1 | 2 | 1.37 % |
| 3:3 | 1 | 0.68 % |
| 4:4 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 1 | 0.68 % |
| 4:3 | 1 | 0.68 % |
| 6:4 | 1 | 0.68 % |
| 6:3 | 1 | 0.68 % |
| 7:3 | 1 | 0.68 % |
| 9:4 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
| 1:8 | 1 | 0.68 % |
| 1:9 | 1 | 0.68 % |
| 9:1 | 1 | 0.68 % |
| 9:0 | 1 | 0.68 % |
| 10:0 | 1 | 0.68 % |
| 0:11 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4937%Wygrana przynajmniej 1 bramką3325%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1713%Wygrana 3 bramkami i więcej3526%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















