Promień Przeginia Tabela

Małopolskie | Klasa A | Olkusz
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
75
51.37 %
Zwycięstwa gości
51
34.93 %
Remisy
20
13.7 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
309
średnia: 2.12
Gości
244
średnia: 1.67

Bramki stracone

Gospodarzy
244
średnia: 1.67
Gości
309
średnia: 2.12

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
5.48%
8 z 146
0.5
94.52%
138 z 146
16.44%
24 z 146
1.5
83.56%
122 z 146
24.66%
36 z 146
2.5
75.34%
110 z 146
45.89%
67 z 146
3.5
54.11%
79 z 146
63.7%
93 z 146
4.5
36.3%
53 z 146
85.62%
125 z 146
5.5
14.38%
21 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 10 6.85 %
2:1 10 6.85 %
1:2 10 6.85 %
0:0 8 5.48 %
2:3 8 5.48 %
3:1 8 5.48 %
3:0 8 5.48 %
4:1 8 5.48 %
1:3 7 4.79 %
1:1 6 4.11 %
2:2 6 4.11 %
0:1 6 4.11 %
3:2 6 4.11 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 4 2.74 %
5:0 4 2.74 %
0:2 3 2.05 %
2:0 3 2.05 %
4:2 3 2.05 %
0:3 3 2.05 %
4:0 3 2.05 %
4:3 2 1.37 %
5:2 2 1.37 %
6:3 2 1.37 %
0:4 2 1.37 %
0:5 2 1.37 %
5:3 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:5 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
0:10 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    56
    42%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    36
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    15%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe