Przemsza Klucze Tabela

Małopolskie | Liga okręgowa | Kraków I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
61
41.5 %
Zwycięstwa gości
68
46.26 %
Remisy
18
12.24 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
268
średnia: 1.82
Gości
281
średnia: 1.91

Bramki stracone

Gospodarzy
281
średnia: 1.91
Gości
268
średnia: 1.82

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 147
0.5
99.32%
146 z 147
12.24%
18 z 147
1.5
87.76%
129 z 147
25.85%
38 z 147
2.5
74.15%
109 z 147
52.38%
77 z 147
3.5
47.62%
70 z 147
70.07%
103 z 147
4.5
29.93%
44 z 147
82.31%
121 z 147
5.5
17.69%
26 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 12 8.16 %
1:1 10 6.8 %
0:1 9 6.12 %
1:2 9 6.12 %
3:0 9 6.12 %
0:3 9 6.12 %
1:0 8 5.44 %
2:0 7 4.76 %
1:3 7 4.76 %
2:3 6 4.08 %
3:1 6 4.08 %
1:4 6 4.08 %
0:4 6 4.08 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 5 3.4 %
4:2 4 2.72 %
3:4 3 2.04 %
0:2 3 2.04 %
2:5 3 2.04 %
3:2 2 1.36 %
4:1 2 1.36 %
4:0 2 1.36 %
1:5 2 1.36 %
0:0 1 0.68 %
3:3 1 0.68 %
4:4 1 0.68 %
4:3 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
3:7 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
5:0 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    58
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    33
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    21
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe