Puls Broszkowice Tabela

Małopolskie | Klasa A | Oświęcim
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
59
45.04 %
Zwycięstwa gości
53
40.46 %
Remisy
19
14.5 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
304
średnia: 2.32
Gości
241
średnia: 1.84

Bramki stracone

Gospodarzy
241
średnia: 1.84
Gości
304
średnia: 2.32

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.53%
2 z 131
0.5
98.47%
129 z 131
10.69%
14 z 131
1.5
89.31%
117 z 131
24.43%
32 z 131
2.5
75.57%
99 z 131
44.27%
58 z 131
3.5
55.73%
73 z 131
63.36%
83 z 131
4.5
36.64%
48 z 131
75.57%
99 z 131
5.5
24.43%
32 z 131

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 11 8.4 %
2:1 9 6.87 %
0:1 8 6.11 %
1:3 7 5.34 %
0:3 7 5.34 %
3:0 6 4.58 %
4:0 6 4.58 %
2:2 5 3.82 %
1:0 4 3.05 %
1:2 4 3.05 %
2:3 4 3.05 %
0:2 4 3.05 %
3:1 4 3.05 %
5:0 4 3.05 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 3 2.29 %
2:4 3 2.29 %
4:1 3 2.29 %
1:4 3 2.29 %
0:4 3 2.29 %
5:1 3 2.29 %
2:6 3 2.29 %
8:1 3 2.29 %
0:0 2 1.53 %
5:2 2 1.53 %
6:2 2 1.53 %
6:1 2 1.53 %
6:0 2 1.53 %
3:3 1 0.76 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 1 0.76 %
5:3 1 0.76 %
3:5 1 0.76 %
2:5 1 0.76 %
0:5 1 0.76 %
2:7 1 0.76 %
0:6 1 0.76 %
7:1 1 0.76 %
8:2 1 0.76 %
0:7 1 0.76 %
8:0 1 0.76 %
9:0 1 0.76 %
0:10 1 0.76 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    55
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    18
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe