Radziszowianka Radziszów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
84
43.75 %
63
32.81 %
45
23.44 %
Bramki zdobyte
353
średnia: 1.84
304
średnia: 1.58
Bramki stracone
304
średnia: 1.58
353
średnia: 1.84
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej7 z 192
185 z 192
32 z 192
160 z 192
67 z 192
125 z 192
113 z 192
79 z 192
143 z 192
49 z 192
166 z 192
26 z 192
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 22 | 11.46 % |
| 1:0 | 16 | 8.33 % |
| 1:2 | 15 | 7.81 % |
| 2:1 | 15 | 7.81 % |
| 2:2 | 14 | 7.29 % |
| 3:2 | 10 | 5.21 % |
| 0:1 | 9 | 4.69 % |
| 3:0 | 9 | 4.69 % |
| 0:0 | 7 | 3.65 % |
| 0:2 | 7 | 3.65 % |
| 0:3 | 7 | 3.65 % |
| 2:0 | 6 | 3.13 % |
| 4:0 | 6 | 3.13 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 4 | 2.08 % |
| 1:3 | 4 | 2.08 % |
| 3:1 | 4 | 2.08 % |
| 1:4 | 4 | 2.08 % |
| 5:2 | 3 | 1.56 % |
| 6:2 | 3 | 1.56 % |
| 3:3 | 2 | 1.04 % |
| 3:4 | 2 | 1.04 % |
| 4:2 | 2 | 1.04 % |
| 2:4 | 2 | 1.04 % |
| 4:1 | 2 | 1.04 % |
| 0:4 | 2 | 1.04 % |
| 2:6 | 2 | 1.04 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 2 | 1.04 % |
| 1:6 | 2 | 1.04 % |
| 4:3 | 1 | 0.52 % |
| 3:5 | 1 | 0.52 % |
| 5:3 | 1 | 0.52 % |
| 7:4 | 1 | 0.52 % |
| 1:5 | 1 | 0.52 % |
| 0:5 | 1 | 0.52 % |
| 6:1 | 1 | 0.52 % |
| 8:3 | 1 | 0.52 % |
| 6:0 | 1 | 0.52 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7347%Wygrana przynajmniej 1 bramką4731%Wygrana przynajmniej 2 bramkami149%Wygrana 3 bramkami i więcej2013%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Legion Bydlin wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.



















