Spółdzielca Grabno Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
72
50.7 %
46
32.39 %
24
16.9 %
Bramki zdobyte
314
średnia: 2.21
222
średnia: 1.56
Bramki stracone
222
średnia: 1.56
314
średnia: 2.21
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej7 z 142
135 z 142
17 z 142
125 z 142
38 z 142
104 z 142
72 z 142
70 z 142
95 z 142
47 z 142
117 z 142
25 z 142
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 11 | 7.75 % |
| 1:1 | 10 | 7.04 % |
| 1:2 | 10 | 7.04 % |
| 2:1 | 9 | 6.34 % |
| 0:0 | 7 | 4.93 % |
| 2:2 | 7 | 4.93 % |
| 3:2 | 7 | 4.93 % |
| 0:1 | 6 | 4.23 % |
| 0:2 | 6 | 4.23 % |
| 3:1 | 6 | 4.23 % |
| 2:0 | 5 | 3.52 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 5 | 3.52 % |
| 6:1 | 5 | 3.52 % |
| 1:0 | 4 | 2.82 % |
| 1:3 | 4 | 2.82 % |
| 0:3 | 4 | 2.82 % |
| 4:1 | 4 | 2.82 % |
| 4:0 | 4 | 2.82 % |
| 4:3 | 3 | 2.11 % |
| 3:5 | 3 | 2.11 % |
| 1:4 | 3 | 2.11 % |
| 5:2 | 3 | 2.11 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:3 | 2 | 1.41 % |
| 4:2 | 2 | 1.41 % |
| 2:5 | 2 | 1.41 % |
| 0:4 | 2 | 1.41 % |
| 1:5 | 2 | 1.41 % |
| 4:6 | 1 | 0.7 % |
| 6:4 | 1 | 0.7 % |
| 5:1 | 1 | 0.7 % |
| 0:5 | 1 | 0.7 % |
| 7:2 | 1 | 0.7 % |
| 6:0 | 1 | 0.7 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5645%Wygrana przynajmniej 1 bramką3125%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1714%Wygrana 3 bramkami i więcej2117%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















