Strumyk Zarzecze Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
61
41.5 %
68
46.26 %
18
12.24 %
Bramki zdobyte
268
średnia: 1.82
281
średnia: 1.91
Bramki stracone
281
średnia: 1.91
268
średnia: 1.82
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 147
146 z 147
18 z 147
129 z 147
38 z 147
109 z 147
77 z 147
70 z 147
103 z 147
44 z 147
121 z 147
26 z 147
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:1 | 12 | 8.16 % |
| 1:1 | 10 | 6.8 % |
| 0:1 | 9 | 6.12 % |
| 1:2 | 9 | 6.12 % |
| 3:0 | 9 | 6.12 % |
| 0:3 | 9 | 6.12 % |
| 1:0 | 8 | 5.44 % |
| 2:0 | 7 | 4.76 % |
| 1:3 | 7 | 4.76 % |
| 2:3 | 6 | 4.08 % |
| 3:1 | 6 | 4.08 % |
| 1:4 | 6 | 4.08 % |
| 0:4 | 6 | 4.08 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 5 | 3.4 % |
| 4:2 | 4 | 2.72 % |
| 3:4 | 3 | 2.04 % |
| 0:2 | 3 | 2.04 % |
| 2:5 | 3 | 2.04 % |
| 3:2 | 2 | 1.36 % |
| 4:1 | 2 | 1.36 % |
| 4:0 | 2 | 1.36 % |
| 1:5 | 2 | 1.36 % |
| 0:0 | 1 | 0.68 % |
| 3:3 | 1 | 0.68 % |
| 4:4 | 1 | 0.68 % |
| 4:3 | 1 | 0.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:4 | 1 | 0.68 % |
| 5:2 | 1 | 0.68 % |
| 5:1 | 1 | 0.68 % |
| 2:6 | 1 | 0.68 % |
| 3:7 | 1 | 0.68 % |
| 0:5 | 1 | 0.68 % |
| 5:0 | 1 | 0.68 % |
| 6:1 | 1 | 0.68 % |
| 6:0 | 1 | 0.68 % |
| 1:7 | 1 | 0.68 % |
| 7:1 | 1 | 0.68 % |
| 7:0 | 1 | 0.68 % |
| 8:1 | 1 | 0.68 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola5845%Wygrana przynajmniej 1 bramką3325%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1814%Wygrana 3 bramkami i więcej2116%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe

















