Tramwaj Kraków Tabela

Małopolskie | Liga okręgowa | Kraków II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
59
40.41 %
Zwycięstwa gości
61
41.78 %
Remisy
26
17.81 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
267
średnia: 1.83
Gości
292
średnia: 2

Bramki stracone

Gospodarzy
292
średnia: 2
Gości
267
średnia: 1.83

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
6.16%
9 z 146
0.5
93.84%
137 z 146
9.59%
14 z 146
1.5
90.41%
132 z 146
23.29%
34 z 146
2.5
76.71%
112 z 146
46.58%
68 z 146
3.5
53.42%
78 z 146
66.44%
97 z 146
4.5
33.56%
49 z 146
79.45%
116 z 146
5.5
20.55%
30 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:1 14 9.59 %
0:0 9 6.16 %
1:2 9 6.16 %
3:1 9 6.16 %
1:1 8 5.48 %
1:3 8 5.48 %
0:3 7 4.79 %
2:3 6 4.11 %
2:0 6 4.11 %
0:2 6 4.11 %
4:1 6 4.11 %
2:2 5 3.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 3.42 %
1:5 5 3.42 %
3:3 4 2.74 %
0:1 4 2.74 %
4:2 4 2.74 %
3:0 4 2.74 %
3:2 3 2.05 %
1:4 3 2.05 %
1:6 3 2.05 %
4:3 2 1.37 %
5:2 2 1.37 %
0:4 2 1.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 1 0.68 %
3:4 1 0.68 %
2:4 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    46
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    35
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe