Universum Kraków Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
64
53.78 %
48
40.34 %
7
5.88 %
Bramki zdobyte
348
średnia: 2.92
258
średnia: 2.17
Bramki stracone
258
średnia: 2.17
348
średnia: 2.92
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej0 z 119
119 z 119
6 z 119
113 z 119
18 z 119
101 z 119
37 z 119
82 z 119
51 z 119
68 z 119
71 z 119
48 z 119
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:0 | 7 | 5.88 % |
| 2:3 | 6 | 5.04 % |
| 2:0 | 6 | 5.04 % |
| 3:1 | 6 | 5.04 % |
| 0:1 | 5 | 4.2 % |
| 0:3 | 5 | 4.2 % |
| 4:0 | 5 | 4.2 % |
| 2:1 | 4 | 3.36 % |
| 0:2 | 4 | 3.36 % |
| 1:4 | 4 | 3.36 % |
| 5:1 | 4 | 3.36 % |
| 9:0 | 4 | 3.36 % |
| 1:2 | 3 | 2.52 % |
| 3:2 | 3 | 2.52 % |
| 4:1 | 3 | 2.52 % |
| 6:0 | 3 | 2.52 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 2 | 1.68 % |
| 3:3 | 2 | 1.68 % |
| 4:4 | 2 | 1.68 % |
| 4:3 | 2 | 1.68 % |
| 1:3 | 2 | 1.68 % |
| 4:2 | 2 | 1.68 % |
| 2:4 | 2 | 1.68 % |
| 2:5 | 2 | 1.68 % |
| 5:2 | 2 | 1.68 % |
| 1:5 | 2 | 1.68 % |
| 2:6 | 2 | 1.68 % |
| 3:7 | 2 | 1.68 % |
| 5:0 | 2 | 1.68 % |
| 0:5 | 2 | 1.68 % |
| 6:1 | 2 | 1.68 % |
| 8:1 | 2 | 1.68 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 2:2 | 1 | 0.84 % |
| 1:0 | 1 | 0.84 % |
| 3:4 | 1 | 0.84 % |
| 5:4 | 1 | 0.84 % |
| 5:3 | 1 | 0.84 % |
| 3:5 | 1 | 0.84 % |
| 7:3 | 1 | 0.84 % |
| 1:6 | 1 | 0.84 % |
| 2:7 | 1 | 0.84 % |
| 8:3 | 1 | 0.84 % |
| 1:7 | 1 | 0.84 % |
| 7:1 | 1 | 0.84 % |
| 7:0 | 1 | 0.84 % |
| 1:9 | 1 | 0.84 % |
| 0:9 | 1 | 0.84 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4641%Wygrana przynajmniej 1 bramką2018%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1413%Wygrana 3 bramkami i więcej3229%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- Gajowianka Gaj wycofała się z rozgrywek po 2. kolejce. Jej wyniki zostały anulowane.















