Victoria Witowice Dolne Tabela

Małopolskie | Klasa A | Nowy Sącz
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
70
48.61 %
Zwycięstwa gości
49
34.03 %
Remisy
25
17.36 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
339
średnia: 2.35
Gości
267
średnia: 1.85

Bramki stracone

Gospodarzy
267
średnia: 1.85
Gości
339
średnia: 2.35

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.78%
4 z 144
0.5
97.22%
140 z 144
11.81%
17 z 144
1.5
88.19%
127 z 144
25.69%
37 z 144
2.5
74.31%
107 z 144
37.5%
54 z 144
3.5
62.5%
90 z 144
58.33%
84 z 144
4.5
41.67%
60 z 144
72.92%
105 z 144
5.5
27.08%
39 z 144

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 11 7.64 %
1:1 9 6.25 %
2:2 9 6.25 %
0:1 9 6.25 %
3:2 7 4.86 %
2:0 7 4.86 %
3:0 6 4.17 %
5:1 6 4.17 %
2:1 5 3.47 %
1:2 5 3.47 %
1:4 5 3.47 %
4:1 5 3.47 %
4:0 5 3.47 %
0:0 4 2.78 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 4 2.78 %
2:3 4 2.78 %
0:2 4 2.78 %
1:3 4 2.78 %
2:4 3 2.08 %
5:2 3 2.08 %
6:0 3 2.08 %
3:3 2 1.39 %
4:2 2 1.39 %
2:5 2 1.39 %
4:7 2 1.39 %
1:5 2 1.39 %
0:7 2 1.39 %
4:4 1 0.69 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:3 1 0.69 %
3:4 1 0.69 %
4:5 1 0.69 %
0:3 1 0.69 %
6:3 1 0.69 %
7:4 1 0.69 %
0:4 1 0.69 %
6:2 1 0.69 %
1:6 1 0.69 %
6:1 1 0.69 %
2:7 1 0.69 %
0:6 1 0.69 %
10:0 1 0.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    48
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    20
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe