Zgoda Byczyna Tabela

Małopolskie | Klasa B | Chrzanów
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
54
52.94 %
Zwycięstwa gości
42
41.18 %
Remisy
6
5.88 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
326
średnia: 3.2
Gości
240
średnia: 2.35

Bramki stracone

Gospodarzy
240
średnia: 2.35
Gości
326
średnia: 3.2

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 102
0.5
100%
102 z 102
3.92%
4 z 102
1.5
96.08%
98 z 102
12.75%
13 z 102
2.5
87.25%
89 z 102
24.51%
25 z 102
3.5
75.49%
77 z 102
41.18%
42 z 102
4.5
58.82%
60 z 102
56.86%
58 z 102
5.5
43.14%
44 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 6 5.88 %
3:2 6 5.88 %
0:2 5 4.9 %
4:0 5 4.9 %
2:2 4 3.92 %
2:4 4 3.92 %
3:0 4 3.92 %
5:1 4 3.92 %
7:0 4 3.92 %
2:0 3 2.94 %
1:3 3 2.94 %
1:4 3 2.94 %
0:4 3 2.94 %
5:0 3 2.94 %
6:1 3 2.94 %
8:1 3 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 2 1.96 %
1:0 2 1.96 %
5:4 2 1.96 %
3:1 2 1.96 %
0:3 2 1.96 %
0:5 2 1.96 %
0:6 2 1.96 %
0:7 2 1.96 %
1:1 1 0.98 %
3:3 1 0.98 %
2:3 1 0.98 %
4:2 1 0.98 %
5:7 1 0.98 %
4:1 1 0.98 %
5:2 1 0.98 %
1:5 1 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
6:2 1 0.98 %
7:2 1 0.98 %
6:0 1 0.98 %
7:1 1 0.98 %
1:7 1 0.98 %
8:2 1 0.98 %
2:8 1 0.98 %
9:2 1 0.98 %
8:0 1 0.98 %
0:8 1 0.98 %
10:2 1 0.98 %
3:11 1 0.98 %
12:1 1 0.98 %
14:0 1 0.98 %
1:15 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    43
    45%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    15
    16%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    11
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    27
    28%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe