Zieloni Niegowić Tabela

Małopolskie | Klasa B | Wieliczka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
47
45.63 %
Zwycięstwa gości
47
45.63 %
Remisy
9
8.74 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
259
średnia: 2.51
Gości
227
średnia: 2.2

Bramki stracone

Gospodarzy
227
średnia: 2.2
Gości
259
średnia: 2.51

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.94%
2 z 103
0.5
98.06%
101 z 103
8.74%
9 z 103
1.5
91.26%
94 z 103
13.59%
14 z 103
2.5
86.41%
89 z 103
31.07%
32 z 103
3.5
68.93%
71 z 103
49.51%
51 z 103
4.5
50.49%
52 z 103
66.99%
69 z 103
5.5
33.01%
34 z 103

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 7 6.8 %
2:3 6 5.83 %
1:2 5 4.85 %
1:3 5 4.85 %
4:1 5 4.85 %
2:2 4 3.88 %
1:0 4 3.88 %
4:0 4 3.88 %
1:5 4 3.88 %
0:1 3 2.91 %
2:1 3 2.91 %
3:1 3 2.91 %
4:2 3 2.91 %
2:4 3 2.91 %
3:0 3 2.91 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 3 2.91 %
0:4 3 2.91 %
6:0 3 2.91 %
0:0 2 1.94 %
1:1 2 1.94 %
3:2 2 1.94 %
2:0 2 1.94 %
5:2 2 1.94 %
0:6 2 1.94 %
7:1 2 1.94 %
3:3 1 0.97 %
3:4 1 0.97 %
4:3 1 0.97 %
4:5 1 0.97 %
0:2 1 0.97 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:3 1 0.97 %
6:3 1 0.97 %
5:1 1 0.97 %
6:2 1 0.97 %
7:3 1 0.97 %
4:8 1 0.97 %
5:0 1 0.97 %
0:5 1 0.97 %
6:1 1 0.97 %
7:0 1 0.97 %
8:1 1 0.97 %
3:10 1 0.97 %
10:1 1 0.97 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    37
    39%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    20%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    25
    26%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe