Zyndram Łącko Tabela

Małopolskie | Liga okręgowa | Nowy Sącz I (Nowy Sącz-Gorlice)
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
71
49.31 %
Zwycięstwa gości
49
34.03 %
Remisy
24
16.67 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
307
średnia: 2.13
Gości
231
średnia: 1.6

Bramki stracone

Gospodarzy
231
średnia: 1.6
Gości
307
średnia: 2.13

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.39%
2 z 144
0.5
98.61%
142 z 144
10.42%
15 z 144
1.5
89.58%
129 z 144
27.08%
39 z 144
2.5
72.92%
105 z 144
50.69%
73 z 144
3.5
49.31%
71 z 144
70.83%
102 z 144
4.5
29.17%
42 z 144
82.64%
119 z 144
5.5
17.36%
25 z 144

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 12 8.33 %
2:1 11 7.64 %
1:1 10 6.94 %
2:2 10 6.94 %
2:0 10 6.94 %
1:0 8 5.56 %
4:1 7 4.86 %
0:3 6 4.17 %
0:1 5 3.47 %
3:1 5 3.47 %
1:3 5 3.47 %
3:0 5 3.47 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 3.47 %
0:2 4 2.78 %
0:4 4 2.78 %
3:2 3 2.08 %
4:2 3 2.08 %
1:4 3 2.08 %
6:1 3 2.08 %
6:0 3 2.08 %
0:0 2 1.39 %
2:3 2 1.39 %
2:5 2 1.39 %
3:6 2 1.39 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:5 2 1.39 %
7:0 2 1.39 %
3:3 1 0.69 %
4:4 1 0.69 %
4:3 1 0.69 %
2:4 1 0.69 %
5:2 1 0.69 %
6:3 1 0.69 %
1:5 1 0.69 %
5:1 1 0.69 %
6:2 1 0.69 %
8:0 1 0.69 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    57
    47%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    22
    18%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe