City II Wilanów Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
84
42.21 %
78
39.2 %
37
18.59 %
Bramki zdobyte
381
średnia: 1.91
377
średnia: 1.89
Bramki stracone
377
średnia: 1.89
381
średnia: 1.91
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 199
195 z 199
22 z 199
177 z 199
53 z 199
146 z 199
97 z 199
102 z 199
133 z 199
66 z 199
160 z 199
39 z 199
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 15 | 7.54 % |
| 1:2 | 13 | 6.53 % |
| 2:1 | 12 | 6.03 % |
| 1:3 | 10 | 5.03 % |
| 3:0 | 10 | 5.03 % |
| 2:2 | 9 | 4.52 % |
| 0:1 | 9 | 4.52 % |
| 1:0 | 9 | 4.52 % |
| 2:0 | 9 | 4.52 % |
| 0:3 | 9 | 4.52 % |
| 3:3 | 8 | 4.02 % |
| 3:2 | 8 | 4.02 % |
| 0:2 | 7 | 3.52 % |
| 4:1 | 7 | 3.52 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:1 | 6 | 3.02 % |
| 0:4 | 6 | 3.02 % |
| 2:3 | 5 | 2.51 % |
| 4:0 | 5 | 2.51 % |
| 0:0 | 4 | 2.01 % |
| 4:2 | 4 | 2.01 % |
| 1:5 | 3 | 1.51 % |
| 0:5 | 3 | 1.51 % |
| 6:1 | 3 | 1.51 % |
| 6:0 | 3 | 1.51 % |
| 2:4 | 2 | 1.01 % |
| 1:4 | 2 | 1.01 % |
| 2:5 | 2 | 1.01 % |
| 5:1 | 2 | 1.01 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 5:0 | 2 | 1.01 % |
| 5:5 | 1 | 0.5 % |
| 4:3 | 1 | 0.5 % |
| 5:3 | 1 | 0.5 % |
| 3:5 | 1 | 0.5 % |
| 5:2 | 1 | 0.5 % |
| 6:2 | 1 | 0.5 % |
| 1:6 | 1 | 0.5 % |
| 0:6 | 1 | 0.5 % |
| 2:8 | 1 | 0.5 % |
| 4:10 | 1 | 0.5 % |
| 0:7 | 1 | 0.5 % |
| 0:8 | 1 | 0.5 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola7948%Wygrana przynajmniej 1 bramką3923%Wygrana przynajmniej 2 bramkami2414%Wygrana 3 bramkami i więcej2414%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe



















