Energia II Kozienice Tabela

Mazowieckie | Klasa A | Radom I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
74
50.68 %
Zwycięstwa gości
54
36.99 %
Remisy
18
12.33 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
371
średnia: 2.54
Gości
274
średnia: 1.88

Bramki stracone

Gospodarzy
274
średnia: 1.88
Gości
371
średnia: 2.54

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.05%
3 z 146
0.5
97.95%
143 z 146
8.22%
12 z 146
1.5
91.78%
134 z 146
18.49%
27 z 146
2.5
81.51%
119 z 146
39.73%
58 z 146
3.5
60.27%
88 z 146
57.53%
84 z 146
4.5
42.47%
62 z 146
73.97%
108 z 146
5.5
26.03%
38 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 10 6.85 %
1:2 8 5.48 %
2:2 7 4.79 %
2:1 7 4.79 %
4:1 7 4.79 %
0:1 6 4.11 %
2:0 6 4.11 %
1:3 6 4.11 %
4:2 6 4.11 %
0:3 6 4.11 %
5:0 6 4.11 %
1:1 5 3.42 %
3:2 5 3.42 %
0:4 5 3.42 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:0 5 3.42 %
2:3 4 2.74 %
3:4 4 2.74 %
0:2 4 2.74 %
0:0 3 2.05 %
1:0 3 2.05 %
3:1 3 2.05 %
5:1 3 2.05 %
7:2 3 2.05 %
0:6 3 2.05 %
3:3 2 1.37 %
4:3 2 1.37 %
4:5 2 1.37 %
1:4 2 1.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
4:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
1:5 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %
10:2 1 0.68 %
1:11 1 0.68 %
12:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    58
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    32
    24%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    26
    20%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe