EsKadra II Warszawa Tabela

Mazowieckie | Klasa B | Warszawa VII
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
58
56.86 %
Zwycięstwa gości
39
38.24 %
Remisy
5
4.9 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
312
średnia: 3.06
Gości
217
średnia: 2.13

Bramki stracone

Gospodarzy
217
średnia: 2.13
Gości
312
średnia: 3.06

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0%
0 z 102
0.5
100%
102 z 102
3.92%
4 z 102
1.5
96.08%
98 z 102
16.67%
17 z 102
2.5
83.33%
85 z 102
31.37%
32 z 102
3.5
68.63%
70 z 102
46.08%
47 z 102
4.5
53.92%
55 z 102
59.8%
61 z 102
5.5
40.2%
41 z 102

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:0 9 8.82 %
1:2 7 6.86 %
3:1 7 6.86 %
2:3 5 4.9 %
6:1 5 4.9 %
6:2 4 3.92 %
0:1 3 2.94 %
3:2 3 2.94 %
0:2 3 2.94 %
3:0 3 2.94 %
0:3 3 2.94 %
5:2 3 2.94 %
4:0 3 2.94 %
0:4 3 2.94 %
2:7 3 2.94 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 2 1.96 %
2:1 2 1.96 %
3:4 2 1.96 %
5:4 2 1.96 %
3:5 2 1.96 %
1:4 2 1.96 %
4:1 2 1.96 %
5:1 2 1.96 %
8:0 2 1.96 %
9:1 2 1.96 %
1:1 1 0.98 %
2:2 1 0.98 %
4:4 1 0.98 %
1:0 1 0.98 %
4:3 1 0.98 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:3 1 0.98 %
4:2 1 0.98 %
5:3 1 0.98 %
3:6 1 0.98 %
7:3 1 0.98 %
0:5 1 0.98 %
5:0 1 0.98 %
0:6 1 0.98 %
6:0 1 0.98 %
1:7 1 0.98 %
8:2 1 0.98 %
3:10 1 0.98 %
10:0 1 0.98 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    35
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    22
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    12
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    29%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • KS II Halinów wycofał się z rozgrywek po 14. kolejce.