GKS Łyse Tabela

Mazowieckie | Klasa A | Ciechanów-Ostrołęka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
64
43.54 %
Zwycięstwa gości
59
40.14 %
Remisy
24
16.33 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
344
średnia: 2.34
Gości
313
średnia: 2.13

Bramki stracone

Gospodarzy
313
średnia: 2.13
Gości
344
średnia: 2.34

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.04%
3 z 147
0.5
97.96%
144 z 147
8.84%
13 z 147
1.5
91.16%
134 z 147
19.73%
29 z 147
2.5
80.27%
118 z 147
34.01%
50 z 147
3.5
65.99%
97 z 147
53.74%
79 z 147
4.5
46.26%
68 z 147
76.19%
112 z 147
5.5
23.81%
35 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 13 8.84 %
2:3 11 7.48 %
1:2 10 6.8 %
2:0 8 5.44 %
4:1 8 5.44 %
3:1 6 4.08 %
1:1 5 3.4 %
1:0 5 3.4 %
0:1 5 3.4 %
3:2 5 3.4 %
3:0 5 3.4 %
1:3 4 2.72 %
4:2 4 2.72 %
0:5 4 2.72 %
0:0 3 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 3 2.04 %
2:1 3 2.04 %
0:2 3 2.04 %
0:3 3 2.04 %
5:2 3 2.04 %
4:0 3 2.04 %
0:4 3 2.04 %
5:0 3 2.04 %
1:4 2 1.36 %
5:1 2 1.36 %
1:5 2 1.36 %
7:1 2 1.36 %
7:0 2 1.36 %
3:4 1 0.68 %
4:5 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
2:4 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
3:9 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
0:9 1 0.68 %
1:11 1 0.68 %
13:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    48
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    31
    25%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    13%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    31
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe