Impuls Warszawa Tabela

Mazowieckie | Klasa A | Warszawa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
66
44.9 %
Zwycięstwa gości
58
39.46 %
Remisy
23
15.65 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
337
średnia: 2.29
Gości
295
średnia: 2.01

Bramki stracone

Gospodarzy
295
średnia: 2.01
Gości
337
średnia: 2.29

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.72%
4 z 147
0.5
97.28%
143 z 147
12.24%
18 z 147
1.5
87.76%
129 z 147
23.13%
34 z 147
2.5
76.87%
113 z 147
38.1%
56 z 147
3.5
61.9%
91 z 147
55.1%
81 z 147
4.5
44.9%
66 z 147
70.07%
103 z 147
5.5
29.93%
44 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
2:2 9 6.12 %
0:1 9 6.12 %
1:2 8 5.44 %
4:2 8 5.44 %
0:2 7 4.76 %
1:1 5 3.4 %
3:3 5 3.4 %
1:0 5 3.4 %
3:2 5 3.4 %
1:3 5 3.4 %
3:0 5 3.4 %
0:3 5 3.4 %
0:0 4 2.72 %
2:1 4 2.72 %
2:0 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 4 2.72 %
4:1 4 2.72 %
1:4 4 2.72 %
4:0 4 2.72 %
5:0 4 2.72 %
2:3 3 2.04 %
5:2 3 2.04 %
0:4 3 2.04 %
4:3 2 1.36 %
5:4 2 1.36 %
2:4 2 1.36 %
3:5 2 1.36 %
1:5 2 1.36 %
0:5 2 1.36 %
7:0 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:7 2 1.36 %
9:0 2 1.36 %
5:3 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
5:1 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
2:7 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
7:1 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
0:10 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    62
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    24
    19%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    22
    17%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    16%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe