Jodła II Jedlnia-Letnisko Tabela

Mazowieckie | Klasa B | Radom I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
75
51.02 %
Zwycięstwa gości
53
36.05 %
Remisy
19
12.93 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
380
średnia: 2.59
Gości
268
średnia: 1.82

Bramki stracone

Gospodarzy
268
średnia: 1.82
Gości
380
średnia: 2.59

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.36%
2 z 147
0.5
98.64%
145 z 147
8.16%
12 z 147
1.5
91.84%
135 z 147
19.73%
29 z 147
2.5
80.27%
118 z 147
37.41%
55 z 147
3.5
62.59%
92 z 147
53.06%
78 z 147
4.5
46.94%
69 z 147
71.43%
105 z 147
5.5
28.57%
42 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
0:3 10 6.8 %
3:0 8 5.44 %
1:1 7 4.76 %
0:2 7 4.76 %
2:2 6 4.08 %
2:1 6 4.08 %
1:4 6 4.08 %
1:0 5 3.4 %
0:1 5 3.4 %
3:2 5 3.4 %
4:1 5 3.4 %
4:0 5 3.4 %
5:0 5 3.4 %
6:1 5 3.4 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:3 4 2.72 %
3:1 4 2.72 %
1:3 4 2.72 %
4:2 4 2.72 %
0:4 4 2.72 %
6:0 4 2.72 %
2:3 3 2.04 %
2:0 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
0:5 3 2.04 %
0:0 2 1.36 %
1:2 2 1.36 %
2:5 2 1.36 %
6:3 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:5 2 1.36 %
6:2 2 1.36 %
7:2 2 1.36 %
7:1 2 1.36 %
3:4 1 0.68 %
2:4 1 0.68 %
5:2 1 0.68 %
3:6 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
2:8 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
9:0 1 0.68 %
10:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    65
    50%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    17
    13%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    10%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    35
    27%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Beniaminek Iłża wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.