KS II Raszyn Tabela

Mazowieckie | Klasa A | Warszawa IV
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
69
46.94 %
Zwycięstwa gości
56
38.1 %
Remisy
22
14.97 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
363
średnia: 2.47
Gości
267
średnia: 1.82

Bramki stracone

Gospodarzy
267
średnia: 1.82
Gości
363
średnia: 2.47

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.04%
3 z 147
0.5
97.96%
144 z 147
5.44%
8 z 147
1.5
94.56%
139 z 147
17.01%
25 z 147
2.5
82.99%
122 z 147
42.18%
62 z 147
3.5
57.82%
85 z 147
59.18%
87 z 147
4.5
40.82%
60 z 147
74.15%
109 z 147
5.5
25.85%
38 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:2 16 10.88 %
1:1 10 6.8 %
3:0 10 6.8 %
2:1 9 6.12 %
3:1 7 4.76 %
2:2 6 4.08 %
3:2 5 3.4 %
0:2 5 3.4 %
2:4 5 3.4 %
1:4 5 3.4 %
0:4 5 3.4 %
1:0 4 2.72 %
2:3 4 2.72 %
1:3 4 2.72 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 4 2.72 %
6:0 4 2.72 %
7:0 4 2.72 %
0:0 3 2.04 %
3:3 3 2.04 %
4:1 3 2.04 %
4:0 3 2.04 %
5:1 3 2.04 %
2:0 2 1.36 %
0:3 2 1.36 %
5:2 2 1.36 %
1:5 2 1.36 %
6:2 2 1.36 %
2:6 2 1.36 %
Wynik Ilość Wystąpienia
8:1 2 1.36 %
0:1 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
3:5 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
7:3 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
1:8 1 0.68 %
9:1 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    48
    38%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    34
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    18
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    28
    22%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe