KS Konstancin Tabela

Mazowieckie | Liga okręgowa | Warszawa II
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
84
42.21 %
Zwycięstwa gości
78
39.2 %
Remisy
37
18.59 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
381
średnia: 1.91
Gości
377
średnia: 1.89

Bramki stracone

Gospodarzy
377
średnia: 1.89
Gości
381
średnia: 1.91

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.01%
4 z 199
0.5
97.99%
195 z 199
11.06%
22 z 199
1.5
88.94%
177 z 199
26.63%
53 z 199
2.5
73.37%
146 z 199
48.74%
97 z 199
3.5
51.26%
102 z 199
66.83%
133 z 199
4.5
33.17%
66 z 199
80.4%
160 z 199
5.5
19.6%
39 z 199

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 15 7.54 %
1:2 13 6.53 %
2:1 12 6.03 %
1:3 10 5.03 %
3:0 10 5.03 %
2:2 9 4.52 %
0:1 9 4.52 %
1:0 9 4.52 %
2:0 9 4.52 %
0:3 9 4.52 %
3:3 8 4.02 %
3:2 8 4.02 %
0:2 7 3.52 %
4:1 7 3.52 %
Wynik Ilość Wystąpienia
3:1 6 3.02 %
0:4 6 3.02 %
2:3 5 2.51 %
4:0 5 2.51 %
0:0 4 2.01 %
4:2 4 2.01 %
1:5 3 1.51 %
0:5 3 1.51 %
6:1 3 1.51 %
6:0 3 1.51 %
2:4 2 1.01 %
1:4 2 1.01 %
2:5 2 1.01 %
5:1 2 1.01 %
Wynik Ilość Wystąpienia
5:0 2 1.01 %
5:5 1 0.5 %
4:3 1 0.5 %
5:3 1 0.5 %
3:5 1 0.5 %
5:2 1 0.5 %
6:2 1 0.5 %
1:6 1 0.5 %
0:6 1 0.5 %
2:8 1 0.5 %
4:10 1 0.5 %
0:7 1 0.5 %
0:8 1 0.5 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    79
    48%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    39
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    24
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    24
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe