Nadnarwianka II Pułtusk Tabela

Mazowieckie | Klasa B | Ostrołęka
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
42
45.65 %
Zwycięstwa gości
38
41.3 %
Remisy
12
13.04 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
271
średnia: 2.95
Gości
214
średnia: 2.33

Bramki stracone

Gospodarzy
214
średnia: 2.33
Gości
271
średnia: 2.95

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
1.09%
1 z 92
0.5
98.91%
91 z 92
3.26%
3 z 92
1.5
96.74%
89 z 92
18.48%
17 z 92
2.5
81.52%
75 z 92
35.87%
33 z 92
3.5
64.13%
59 z 92
48.91%
45 z 92
4.5
51.09%
47 z 92
55.43%
51 z 92
5.5
44.57%
41 z 92

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 6 6.52 %
2:0 6 6.52 %
1:2 5 5.43 %
1:3 5 5.43 %
2:4 5 5.43 %
2:1 4 4.35 %
3:0 4 4.35 %
2:2 3 3.26 %
4:3 3 3.26 %
3:4 3 3.26 %
0:3 3 3.26 %
5:1 3 3.26 %
2:3 2 2.17 %
3:2 2 2.17 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:2 2 2.17 %
4:2 2 2.17 %
4:1 2 2.17 %
4:0 2 2.17 %
6:1 2 2.17 %
1:6 2 2.17 %
1:7 2 2.17 %
3:10 2 2.17 %
8:0 2 2.17 %
13:0 2 2.17 %
0:0 1 1.09 %
3:3 1 1.09 %
4:4 1 1.09 %
0:1 1 1.09 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:0 1 1.09 %
3:1 1 1.09 %
2:5 1 1.09 %
5:2 1 1.09 %
3:6 1 1.09 %
0:4 1 1.09 %
1:5 1 1.09 %
2:6 1 1.09 %
7:0 1 1.09 %
9:1 1 1.09 %
9:0 1 1.09 %
10:0 1 1.09 %
0:13 1 1.09 %
14:1 1 1.09 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    29
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    19
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    13
    16%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    20
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe