Ogień Brwinów Tabela

Mazowieckie | Klasa A | Warszawa III
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
68
54.84 %
Zwycięstwa gości
39
31.45 %
Remisy
17
13.71 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
280
średnia: 2.26
Gości
226
średnia: 1.82

Bramki stracone

Gospodarzy
226
średnia: 1.82
Gości
280
średnia: 2.26

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
3.23%
4 z 124
0.5
96.77%
120 z 124
9.68%
12 z 124
1.5
90.32%
112 z 124
23.39%
29 z 124
2.5
76.61%
95 z 124
45.97%
57 z 124
3.5
54.03%
67 z 124
59.68%
74 z 124
4.5
40.32%
50 z 124
75.81%
94 z 124
5.5
24.19%
30 z 124

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:2 9 7.26 %
2:1 8 6.45 %
1:0 7 5.65 %
1:2 7 5.65 %
2:0 7 5.65 %
3:1 7 5.65 %
3:0 7 5.65 %
2:2 6 4.84 %
0:2 6 4.84 %
0:3 6 4.84 %
4:1 6 4.84 %
0:0 4 3.23 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:1 4 3.23 %
6:0 4 3.23 %
3:3 3 2.42 %
2:3 3 2.42 %
4:2 3 2.42 %
0:6 3 2.42 %
4:3 2 1.61 %
1:3 2 1.61 %
2:4 2 1.61 %
6:4 2 1.61 %
1:4 2 1.61 %
5:2 2 1.61 %
Wynik Ilość Wystąpienia
0:1 1 0.81 %
3:4 1 0.81 %
3:6 1 0.81 %
4:7 1 0.81 %
4:0 1 0.81 %
0:4 1 0.81 %
2:6 1 0.81 %
7:3 1 0.81 %
1:6 1 0.81 %
7:1 1 0.81 %
0:7 1 0.81 %
7:0 1 0.81 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    49
    44%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    27%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    16
    14%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    16
    14%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • KS Wilanów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.