Orzeł II Kampinos Tabela

Mazowieckie | Klasa B | Warszawa VI
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
72
49.32 %
Zwycięstwa gości
54
36.99 %
Remisy
20
13.7 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
384
średnia: 2.63
Gości
312
średnia: 2.14

Bramki stracone

Gospodarzy
312
średnia: 2.14
Gości
384
średnia: 2.63

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
2.05%
3 z 146
0.5
97.95%
143 z 146
6.85%
10 z 146
1.5
93.15%
136 z 146
17.12%
25 z 146
2.5
82.88%
121 z 146
30.82%
45 z 146
3.5
69.18%
101 z 146
47.26%
69 z 146
4.5
52.74%
77 z 146
67.12%
98 z 146
5.5
32.88%
48 z 146

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
4:1 7 4.79 %
2:2 6 4.11 %
1:2 6 4.11 %
2:0 6 4.11 %
3:1 6 4.11 %
3:0 6 4.11 %
1:1 5 3.42 %
0:1 5 3.42 %
2:1 5 3.42 %
3:2 5 3.42 %
2:3 5 3.42 %
4:0 5 3.42 %
5:0 5 3.42 %
4:4 4 2.74 %
0:2 4 2.74 %
1:3 4 2.74 %
Wynik Ilość Wystąpienia
1:4 4 2.74 %
5:1 4 2.74 %
0:0 3 2.05 %
4:3 3 2.05 %
2:4 3 2.05 %
0:3 3 2.05 %
5:2 3 2.05 %
0:4 3 2.05 %
1:5 3 2.05 %
0:5 3 2.05 %
3:3 2 1.37 %
1:0 2 1.37 %
3:4 2 1.37 %
5:4 2 1.37 %
4:2 2 1.37 %
3:6 2 1.37 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 2 1.37 %
8:0 2 1.37 %
4:5 1 0.68 %
6:5 1 0.68 %
2:5 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
4:8 1 0.68 %
6:1 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %
0:8 1 0.68 %
0:10 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    52
    40%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    30
    23%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    15
    12%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    32
    25%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe