Orzyc Chorzele Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
42
45.65 %
38
41.3 %
12
13.04 %
Bramki zdobyte
271
średnia: 2.95
214
średnia: 2.33
Bramki stracone
214
średnia: 2.33
271
średnia: 2.95
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej1 z 92
91 z 92
3 z 92
89 z 92
17 z 92
75 z 92
33 z 92
59 z 92
45 z 92
47 z 92
51 z 92
41 z 92
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 6 | 6.52 % |
| 2:0 | 6 | 6.52 % |
| 1:2 | 5 | 5.43 % |
| 1:3 | 5 | 5.43 % |
| 2:4 | 5 | 5.43 % |
| 2:1 | 4 | 4.35 % |
| 3:0 | 4 | 4.35 % |
| 2:2 | 3 | 3.26 % |
| 4:3 | 3 | 3.26 % |
| 3:4 | 3 | 3.26 % |
| 0:3 | 3 | 3.26 % |
| 5:1 | 3 | 3.26 % |
| 2:3 | 2 | 2.17 % |
| 3:2 | 2 | 2.17 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:2 | 2 | 2.17 % |
| 4:2 | 2 | 2.17 % |
| 4:1 | 2 | 2.17 % |
| 4:0 | 2 | 2.17 % |
| 6:1 | 2 | 2.17 % |
| 1:6 | 2 | 2.17 % |
| 1:7 | 2 | 2.17 % |
| 3:10 | 2 | 2.17 % |
| 8:0 | 2 | 2.17 % |
| 13:0 | 2 | 2.17 % |
| 0:0 | 1 | 1.09 % |
| 3:3 | 1 | 1.09 % |
| 4:4 | 1 | 1.09 % |
| 0:1 | 1 | 1.09 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:0 | 1 | 1.09 % |
| 3:1 | 1 | 1.09 % |
| 2:5 | 1 | 1.09 % |
| 5:2 | 1 | 1.09 % |
| 3:6 | 1 | 1.09 % |
| 0:4 | 1 | 1.09 % |
| 1:5 | 1 | 1.09 % |
| 2:6 | 1 | 1.09 % |
| 7:0 | 1 | 1.09 % |
| 9:1 | 1 | 1.09 % |
| 9:0 | 1 | 1.09 % |
| 10:0 | 1 | 1.09 % |
| 0:13 | 1 | 1.09 % |
| 14:1 | 1 | 1.09 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola2936%Wygrana przynajmniej 1 bramką1923%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1316%Wygrana 3 bramkami i więcej2025%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe











