Perła II Złotokłos Tabela
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaPktBramki
-
DrużynaForma
Rozegrane mecze
68
54.84 %
39
31.45 %
17
13.71 %
Bramki zdobyte
280
średnia: 2.26
226
średnia: 1.82
Bramki stracone
226
średnia: 1.82
280
średnia: 2.26
Liczba bramek w meczu
poniżej/powyżej4 z 124
120 z 124
12 z 124
112 z 124
29 z 124
95 z 124
57 z 124
67 z 124
74 z 124
50 z 124
94 z 124
30 z 124
Najczęstsze wyniki
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 3:2 | 9 | 7.26 % |
| 2:1 | 8 | 6.45 % |
| 1:0 | 7 | 5.65 % |
| 1:2 | 7 | 5.65 % |
| 2:0 | 7 | 5.65 % |
| 3:1 | 7 | 5.65 % |
| 3:0 | 7 | 5.65 % |
| 2:2 | 6 | 4.84 % |
| 0:2 | 6 | 4.84 % |
| 0:3 | 6 | 4.84 % |
| 4:1 | 6 | 4.84 % |
| 0:0 | 4 | 3.23 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 1:1 | 4 | 3.23 % |
| 6:0 | 4 | 3.23 % |
| 3:3 | 3 | 2.42 % |
| 2:3 | 3 | 2.42 % |
| 4:2 | 3 | 2.42 % |
| 0:6 | 3 | 2.42 % |
| 4:3 | 2 | 1.61 % |
| 1:3 | 2 | 1.61 % |
| 2:4 | 2 | 1.61 % |
| 6:4 | 2 | 1.61 % |
| 1:4 | 2 | 1.61 % |
| 5:2 | 2 | 1.61 % |
| Wynik | Ilość | Wystąpienia |
|---|---|---|
| 0:1 | 1 | 0.81 % |
| 3:4 | 1 | 0.81 % |
| 3:6 | 1 | 0.81 % |
| 4:7 | 1 | 0.81 % |
| 4:0 | 1 | 0.81 % |
| 0:4 | 1 | 0.81 % |
| 2:6 | 1 | 0.81 % |
| 7:3 | 1 | 0.81 % |
| 1:6 | 1 | 0.81 % |
| 7:1 | 1 | 0.81 % |
| 0:7 | 1 | 0.81 % |
| 7:0 | 1 | 0.81 % |
Pozostałe statystyki
-
Mecze bez strzelonego gola4944%Wygrana przynajmniej 1 bramką3027%Wygrana przynajmniej 2 bramkami1614%Wygrana 3 bramkami i więcej1614%
- Tabela obejmuje statystyki ligowe
- KS Wilanów wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
















