Płudy Warszawa Tabela

Mazowieckie | Klasa A | Warszawa I
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26
 
Awans  
 
Baraże  
 
Spadek  
Sezon 2025/26

Rozegrane mecze

Zwycięstwa gospodarzy
75
51.02 %
Zwycięstwa gości
53
36.05 %
Remisy
19
12.93 %

Bramki zdobyte

Gospodarzy
438
średnia: 2.98
Gości
323
średnia: 2.2

Bramki stracone

Gospodarzy
323
średnia: 2.2
Gości
438
średnia: 2.98

Liczba bramek w meczu


poniżej/powyżej
0.68%
1 z 147
0.5
99.32%
146 z 147
5.44%
8 z 147
1.5
94.56%
139 z 147
13.61%
20 z 147
2.5
86.39%
127 z 147
31.97%
47 z 147
3.5
68.03%
100 z 147
43.54%
64 z 147
4.5
56.46%
83 z 147
59.18%
87 z 147
5.5
40.82%
60 z 147

Najczęstsze wyniki

Wynik Ilość Wystąpienia
3:0 9 6.12 %
2:3 8 5.44 %
1:2 7 4.76 %
0:3 7 4.76 %
5:1 7 4.76 %
1:1 6 4.08 %
2:2 5 3.4 %
0:1 5 3.4 %
2:0 5 3.4 %
4:1 5 3.4 %
3:3 4 2.72 %
2:1 4 2.72 %
3:2 4 2.72 %
4:3 4 2.72 %
3:1 4 2.72 %
4:0 4 2.72 %
3:5 3 2.04 %
5:2 3 2.04 %
5:0 3 2.04 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:1 3 2.04 %
4:4 2 1.36 %
1:0 2 1.36 %
1:3 2 1.36 %
4:2 2 1.36 %
2:4 2 1.36 %
1:4 2 1.36 %
0:4 2 1.36 %
1:5 2 1.36 %
6:1 2 1.36 %
1:8 2 1.36 %
2:10 2 1.36 %
0:0 1 0.68 %
5:5 1 0.68 %
3:4 1 0.68 %
5:6 1 0.68 %
0:2 1 0.68 %
5:3 1 0.68 %
6:3 1 0.68 %
Wynik Ilość Wystąpienia
7:4 1 0.68 %
2:6 1 0.68 %
6:2 1 0.68 %
0:5 1 0.68 %
1:6 1 0.68 %
7:2 1 0.68 %
8:3 1 0.68 %
6:0 1 0.68 %
0:6 1 0.68 %
1:7 1 0.68 %
8:2 1 0.68 %
9:3 1 0.68 %
7:0 1 0.68 %
0:7 1 0.68 %
8:1 1 0.68 %
8:0 1 0.68 %
9:0 1 0.68 %
14:0 1 0.68 %

Pozostałe statystyki

  • Mecze bez strzelonego gola
    47
    36%
    Wygrana przynajmniej 1 bramką
    29
    22%
    Wygrana przynajmniej 2 bramkami
    14
    11%
    Wygrana 3 bramkami i więcej
    39
    30%
  • Tabela obejmuje statystyki ligowe
  • Bug II Wyszków wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.